"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İniş çıkışlı bir gün

Oldukça yoğun ve iniş çıkışlı bir gündeyiz. Ay’ın Satürn, Güneş ve Neptün’le olumsuz, Mars ve Venüs’le olumlu açıları mevcut.

Öğle sonrası ve akşam saatlerinde isteksiz, kararsız, baskı altında hissedebiliriz ya da yanıltıcı etkiler ne yöne ilerleyeceğimizi bilemememize neden olabilir. Özellikle akşam saatleri ve 15.00 civarı gerilime açık... Sakinliğimizi korumamız durumunda ise Mars’ın olumlu etkisini işlerimizi tamamlamak için kullanabiliriz. Hafta başında ele aldığım olumsuz gökyüzü görünümü de bugün etkisini hissettirebilir.

KOÇ: İşbirliği yaptığınız kişiler ve dostlarınız, belli planlarınızın ilerlemesine yardımcı olmak için çok istekliler. Dolayısıyla ne istediğinize karar vermelisiniz.

BOĞA: İşiniz veya sağlığınızla ilgili konularda ilerleme sağlayabileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla, kontrolünüzdeki koşulları doğru yönetmeniz gerekiyor.

İKİZLER: Hayatınızı sürdürmenizi veya daha rahat kazanmanızı sağlayacak iş modelleri üzerine çok sayıda fikriniz olabilir. Aralarından bazılarına şans tanımalısınız.

YENGEÇ: Yeni kişiler gündeminizde yer almak üzere. Bu kanallarla daha fazla ilerleme şansı da bulabilirsiniz. Sadece nasıl ilerleyeceğinizi şemalandırmanız gerekiyor.

ASLAN: İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz önemli pozisyonlarda tanıdıklarınız var. Bu kişilerle ne zaman bağlantı kurmanız gerektiğine karar vermeniz yeterli.

BAŞAK: Yakında, belli konularda hızla karar vermenizi sağlayabilecek önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak şimdilik sabırlı olmanız ve o doğru zamanı beklemeniz gerekiyor.

TERAZİ: Belli gelişmeleri farklı açılardan ele almak zorundasınız. Olayları farklı açılardan ele alırsanız, sonucun huzur verici olacağını göreceksiniz.

AKREP: Belli planlarınıza ivme kazandırabileceğiniz, bazı işlerinizin desteklendiğini görebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Tartışmalı ortamlardan uzak durun.

YAY: Hayallerinize odaklanmalı, ileride kendinizi nerede görmek istediğinize karar vermelisiniz. İlerlemek istiyorsanız bir yol haritası hazırlamalısınız.

OĞLAK: Belli konularda önünüzde çok sayıda parlak seçeneğiniz var. Hangisinin en iyisi olduğuna takılıp da kendi kendinize eziyet etmenizin hiç gereği yok sanırım...

KOVA: Birkaç gün içinde bazı konularda yapısal değişiklikler yapılmasını gerektirecek öneriler söz konusu olabilir. Bu tekliflere yeni bakış açıları getirmeniz gerekiyor.

BALIK:Çelişkili durumların ortasında kaldıysanız, kapalı kapılar ardında olan bitenleri öğrenmeye çalışın. Çünkü olanlar ile sizin olduğunu sandıklarınız, farklı çıkabilir.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI