"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İlişkilerdeki gerginlik akşam saatlerinde azalıyor

Duygularımızı ifadede zorlanarak, engellenmişlik veya baskı altında hissederek başlayan gün, otorite konumundaki (üst, baba, öğretmen, yetkili, eş vb) kişilerle ilişkilerde yaşanabilecek zorlanmalarla devam ediyor. Akşamüstünden itibaren ise etkiler yumuşamaya başlayacaktır. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Haftaya iş hayatınızı, kariyerinizi ilgilendiren görüşmelerle veya profesyonel yaşamınızda hızlanan iletişim trafiğiyle başlıyorsunuz. Bazı başvurular söz konusu olabilir.

Boğa
Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda hoş gelişmelere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Bugünün gerginliğini büyütmeyin.

İkizler
Eviniz ve ailenizle ilgili konularda şanslı etkilere açık, mutluluk verici birkaç günlük süreçtesiniz.

Yengeç
Maddi konularda şanslı gelişmelere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Yeni gelir veya kazanç yolları ya da kârlı alışverişler söz konusu olabilir.

Aslan
Günün gergin etkilerine rağmen, kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda teklif ve önerilere açık birkaç günlük süreçtesiniz.

Başak
Gün biraz gergin geçse de (en azından çevrenizdeki kişiler için) aslında ruhen rahatlamış ve mutlu hissedeceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz.

Terazi
Yeni kişilerden gelebilecek yaşam tarzınızı etkileyebilecek teklifler, geliştirici öneriler, sosyal açıdan hareketli planlar ve organizasyon teklifleri bugünlerde hayatınızı renklendirebilir.

Akrep
Günün gergin etkilerine aldırmayın. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak öneri ve tekliflere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Teklifler size iyi gelebilir.

Yay
Sevgili Yay’lar, kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayabilecek gelişme ya da olaylara açık birkaç günlük süreçtesiniz.

Oğlak
Şanslı etkilere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Özellikle birlikte iş yaptığınız kişiler, ortaklarınız ya da partnerinizin hayatlarındaki olumlu gelişmeler size de iyi gelebilir.

Kova
Duygusal içerikli ve sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren mutluluk verici gelişmelere veya tekliflere açık birkaç günlük süreçtesiniz.

Balık
Bugünlerde meydana gelebilecek ufaklı büyüklü bazı olaylar işlerinizin kolay ilerlemesine ya da yükselmenize yardım edebilir. Ancak, bir açıdan da bazı beklentileriniz karşılanmayabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI