"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İlerlemeye açık günler

Sabah saatlerinde engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskı söz konusu olabilir.

Ancak öğleden sonra koşullar rahatlıyor. Gece saatlerindeyse abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma gibi her tür aşırılığa açığız. Tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce!
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Duygusal tepkiler vermeniz durumunda yaptığınız özel planlar bozulabilir. Diğerleriyle çatışmak yerine uzlaşma yoluna giderseniz, duygusal, ticari, işle bağlantılı ya da sağlıkla ilgili başlıklarda olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Boğa
Olan biten değişiklikleri takip etmeniz gerekiyor. Amaçlarınızın, hayallerinizin veya kısa vadeli planlarınızın üzerine gitmenin, hatta bir kere daha denemenin tam zamanı! Hakkınızı almak ve hedeflerinize ulaşmak için uygun günler.

İkizler
Evinizi, ailenizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda ilerleme ve büyüme sağlayabileceğiniz günlerdesiniz. Hayallerinizin gerçek olmasını istiyorsanız, aralarından seçim yapmalı ve gerçeğe dönüşmesi için bazı adımlar atmalısınız.

Yengeç
İstediğiniz türden gelişmeler söz konusu olabilir. Doğru kişilerle karşılaşabilir, doğru zamanda doğru yerde olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Zorluklar geride kalıyor ve belli alanlarda ilerlemenizi sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan
Maddi bakımdan ya da sosyal hayatınızı ilgilendiren konularda oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. Dolayısıyla hazırlıklarınızı yapmalı, teklifleri, önerileri veya davetleri olumlu bir şekilde ele almalısınız.

Başak
Sırlar paylaşmak için değildir, unutmayın! Fikir paylaşımları esnasında, özelinizi kimseye anlatmamanızda fayda var. Pek çok konuda istediğinizi alabileceğiniz ve yepyeni yollar deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Yol ve yöntem değişiklikleri sizi başarıya götürebilir.

Terazi
İş hayatınızı, duygusal başlıklı konuları ya da maddi durumunuzu ilgilendiren konularda her şey lehinize çalışmaya başlıyor. Dolayısıyla tembelliği bırakıp pratik olmalı, bol bol sosyalleşmeli ve fikirlerinizi bilinir hale getirmelisiniz.

Akrep
Bazı girişimlerinizde size destek olabilecek kişileri tanıyor olabilirsiniz. Dolayısıyla bu kişilerin kimler olabileceğini hatırlayıp, bir an önce iletişime geçmenizde fayda var. Kıskançlık veya tartışma ortamları duygusal sorunlara neden olabilir.

Yay
Hedeflerinize ve hangi alanda nasıl en fazla kazanımı elde edeceğinize odaklanmalısınız. Atmosfer bu kadar elverişliyken yanlış yoldan gidiyorsanız, mutlaka sizi yanlış yönlendiren veya bilgilendiren birileri vardır.

Oğlak
Yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Çevrenizden birisi olsam yanınızda yer alır ve kazanan tarafa yakın olmak isterdim doğrusu! Tek konu, kulaktan duyma veya başkalarının söylediklerine bağlı değil, kendi araştırmalarınıza bağlı ilerlemeye dikkat edilmesi gerekliliği!

Kova
Yaşadığınız yer, eviniz, gayrimenkul veya diğer sahip olduğunuz mallarla ilgili başlıklar ya da özel yaşamınızla ilgili konular bir türlü ilerlemiyor diye üzülmeyin. Hareket başlıyor! Maddi açıdan ek gelir sağlamanızı sağlayacak fikirler çoğalıyor.

Balık
Bazı kişiler ilişkileri veya işbirliklerini yeniden düzenlemek ve farklı bir hale dönüştürmek niyetinde olabilir. Ancak siz geçmişteki örneklerin tersine, bu sefer onlardan farklı düşünüyor olabilirsiniz. Ne sunduğunuzdan çok ne aldığınıza bakmanız gerekebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI