"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Hayaller ve kararsızlıklar

Sabah saatlerinde aşırılıklara ve abartmaya açığız. Sabah gereğinden fazla yeme içme, konuşma, abartılı duygular içine girme türünde etkiler; gün genelinde ise kararsızlık hali veya halsizlik söz konusu olabilir.

Ancak aynı zamanda yenilikçi düşünebileceğimiz, gelişmiş hayaller kurabileceğimiz, ani ve faydalı fikirler geliştirilebileceğimiz, ani seyahatlere çıkabileceğimiz, yeni şeyler öğrenme eğilimimizin artacağı üç günlük süreçteyiz (özellikle perşembe günü). Önümüzdeki üç gün için keşif niteliğindeki fikirleri boş geçmemek gerek.

Koç
Belli planlar istendiği gibi ilerlemeyebilir veya yeniden planlanması gerekebilir. Bu tür bir durumda olayları kontrol altında tutmaya çalışmanızda fayda var.

Boğa
İlham verici fikirler yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlayabilir. Her zaman bu tür bir rüzgar yakalamak mümkün olmadığından doğru şekilde kullanmaya bakın.

İkizler
Vizyonsuz kişiler tarafından engellendiğinizi veya önünüzün kesildiğini hissedebilirsiniz. Sabırlı olursanız bu durumun birkaç gün içinde geçeceğini göreceksiniz.

Yengeç
Belli öneri ve davetleri değerlendirme konusunda kararsız kalabilirsiniz veya bu konuda bazı endişeleriniz olabilir. Düşünülmesi gereken çok şey var aslında.

Aslan
Yaşamsal seçimler yapmanızı gerektiren konular söz konusu olabilir. Bu gibi bir durumdaysanız, biraz çekimser kalmak, iyice düşünmek ve detaycı olmak doğru bir karar.

Başak
Bazı işlere kalkışırken ya da planlar yaparken ufak tefek aksiliklere kendinizi hazırlamanızda fayda var. Hatta planları birkaç gün ertelemek daha doğru olabilir.

Terazi
Bazı sözleri tutabilmek için kendinizi zorlamanız gerekecekse ya da sonrasında kendinizi iyi hissetmeyecekseniz, bağlayıcı sözler vermemenizde fayda var.

Akrep
Amacınıza ulaşmak için yapmanız gereken işleri gereksiz bulabilir, bu tür taleplerle gelenleri reddedebilirsiniz. Yapılması gereken şeyler olmadığı konusunda emin misiniz?

Yay
Ekip çalışmaları, işbirlikleri açısından tatminkar bir gün olmayabilir. Karşılıklı olarak porformanslar yetersiz bulunabilir. Ama bugün bu konuda tartışmak yanlış olur.

Oğlak
Her işin altından kalkabilecek gibi hissetseniz de yaşanacak aksilikler, altından kalkabileceğinizden fazla görev ve sorumluluk aldığınızı fark etmenizi sağlayabilir.

Kova
Bugünlerde borç-alacak meseleleri, yapılacak yatırımlar ya da ödeme planları konusunda karşınızdaki kişilerden çok kendi düşüncenize göre hareket etmenizde fayda var.

Balık
Bugün, karşınızdaki kişiler sizi anlamak veya diyalog kurmak konusunda istekli olmayabilirler. Diyalog kurmak için birkaç gün beklemek, doğru zamanı yakalamak yararınıza.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI