"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Havada aşk kokusu var!

Yarın akşam saatlerinde Venüs ve Neptün arasında oluşacak olumlu açının romantizm, duygusallık ve sevgi paylaşımlarını ya da romantik planları tetikleyen etkisini bugünden (tabii ki pazar akşamı da!) mevcut ilişkilerimizi renklendirmek ve yaratıcılığımızı istediğimiz alanlarda kullanmak ve ruhani konulara zaman ayırmak için kullanabiliriz.

Duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak, birlik ve bütünlük hissimizi beslemek hepimize iyi gelebilir ya da bu hisleri ortaya çıkartabilecek olaylar yaşanabilir. Ancak, havadaki tüm aşk kokusuna rağmen, akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmakta ya da enerjisini nasıl kullanacağını bilemeyen kişilerden uzak durmakta fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç

Karşınızdaki veya çevrenizdeki kişilerin olayları sizin gözünüzle görmelerini sağlayabilirseniz, istediğiniz alanlarda başarı sağlama olasılığınız çok yüksek.

Boğa
Çevrenizdeki kişiler istekleriniz veya hedefleriniz konusunda size yardımcı olmak istiyorlar. Ancak, bu konuda ne yapabileceklerini anlayabilmeleri için onlara karşı daha açık olmalı ve yapmaları gerekenleri söylemelisiniz.

İkizler
Aşk hayatınızı, kariyerinizi veya sosyal yaşamınızla ilgili bir konuyu açıklığa kavuşturmanız gerekiyor ya da gerekebilir. Sezgilerinize güvenmeli ve düşünce ya da duygularınızı bastırmamalısınız.

Yengeç
Sınırlarınızı genişletmek, yeni yerler keşfetmek ya da mevcut olayları farklı bir formata sokmak isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler şu an için sizin kadar istekli olmasa da, biraz zaman tanımanın ve daha açıklayıcı olmanın faydasını görebilirsiniz.

Aslan
Çevrenizdeki kişilere bir süredir ne istediğinizi ya da ne beklediğinizi anlatıyorsunuz. Umalım ki, anlamış olsunlar; anlamadılarsa, bu saatten sonra bu anlamda ısrarcı olmak çok yararlı olmayacaktır.

Başak
Bazı ilişki ya da işbirliklerinizden ne beklediğinizi veya ilişki ya da işbirliklerinizin nereye gittiğini anlamanızı sağlayabilecek gelişmeler yaşadığınız günlerdesiniz.

Terazi
İşlerinizi, ilişkilerinizi veya önemsediğiniz konuları en ince detayına kadar incelemeniz zaman kaybetmenize neden oluyor. Bugünlerde, diğerlerinin üzerine düşeni yapacağını farz edip, biraz da kendi isteklerinize zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz.

Akrep
Sizin için en önemli konularda başarı sağlayabilmek için hangi alanlarda daha fazla çalışmanız gerektiğini netleştirmeniz ve belli anlaşmalardan ya da ilişkilerden ne beklediğinizi bulmanız gerekiyor.

Yay
Eviniz, aileniz veya duygusal yaşamınızla ilgili konuları istediğiniz şekilde ilerlemesine yardımı olacak ipuçlarına ulaşabileceğiniz günler. Ancak, bu tür fikirlere ulaşabilmek için, maceraya atılmaktan korkmamanız gerekiyor.

Oğlak
Yakın çevrenizdeki kişilerin kafa karıştırıcı açıklamaları kimlerin doğruyu söylediğini ve kimin açıklamalarının önemsememesi gerektiğini anlamanızı zorlaştırabilir. Biraz daha esnek olmalı ve olaylara daha eğlenceli bir tonda yaklaşmalısınız.

Kova

Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya iş bağlantılarınızı ilgilendiren konuların netlik kazanabilmesi için elinizden geldiği kadar fazla bilgi toplamanız gerekiyor. Elinize geçen bilgilere göre analizler yapabilirsiniz.

Balık
Hangi konuların nasıl ilerleyeceği konusunda kafanızda net fikirleriniz oluşabilir. Ancak, karşınızdaki veya çevrenizdeki kişileri buna inandırabilmek için ikna yeteneğinizi en ince ayrıntısına kadar göstermeniz gerekebilir.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI