"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Hassasiyet yüksek

Bazı kişileri bazı konularda ikna etmekte zorlanabileceğimiz birkaç günlük süreçteyiz. Bu esnada, bizim de diğerlerinin fikirlerini anlama veya fikrimizi benimsetme konusunda politik davranmamız zor olabilir. Toplu halde hassasiyet yaratabilecek konulara da odaklanabiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bazı planların aksayan taraflarını gündeme getirmeye çalışırsanız, karşı tarafın sert tepkisiyle karşılaşabilirsiniz. Sizi duymama konusunda ısrarcı olabilirler.

Boğa
Planlarınızda detaylara yoğunlaşmanız zaman kaybı gibi görünse de daha güvenli yol almanızı sağlayacaktır. Günlük planlardaki değişikliklere uyum sağlamalısınız.

İkizler
Yeni işlerinizde eski sistemle ilerlemeniz sorun yaratabilir. Bazı tavırlarınızın geçmişte olumlu sonuçlar vermesi ileride de işe yarayacağı anlamına gelmeyebilir.

Yengeç
İniş çıkışlı planlar ve ilişkiler, daha disiplinli yöntemler kullanmanız durumunda olumlu sonuç verebilir. Ancak tepkisel davranmanız, olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Aslan
Yaratıcılık gerektiren işlerinize, sosyal veya aşk hayatınıza daha fazla zaman ayırmak için işlerinizi belli bir seviyede tutmanız gerekebilir. Yeni planlama yapmanızda yarar var.

Başak
Sizin için uygun olan durumlar veya planlar, diğerleri için uygun olmayabilir. Bu durumda plan değiştirmeniz gerekmiyor. Ancak, diğer tarafı da anlamaya çalışmalısınız.

Terazi
Bazı hedef veya planlarınızın başarıya ulaşması için ısrarcı davranmaktan vazgeçin. Onun yerine daha yaratıcı olmanız, eğlenceli ve kârlı yollardan gitmeniz daha doğru olabilir.

Akrep
Neyle karşı karşıya olduğunuzu fark etmemeniz nedeniyle yanlış adımlar atabilir, bazı problemler yaşanmasına sebep olabilirsiniz. Olan biteni anlamaya çalışıp ona göre tavır belirleyin.

Yay
Bundan sonra ne yapacağınız konusunda fikirleriniz ve planlarınız netleşmek üzere. Detaylara odaklanmak yerine, ilk etapta yapacağınız başlangıcı netleştirmeniz gerekebilir.

Oğlak
Olaylar veya durumlar nedeniyle günlük planlarınızda yapacağınız değişiklikler sizi bazı konularda tamamen dışarıda bırakabilir, dengeleri tekrar sağlamak giderek zorlaşabilir.

Kova
Özgün yaklaşımlarınız, diğerlerinin alışık olmadığı yönlü söylemleriniz, belli anlaşmaların, diyalogların, işbirliklerinin veya ilişkilerin seyrinde etkili olabilir.

Balık
Bazı konularda motivasyonunuz veya yaratıcınız yüksek olabilir. Bulunduğunuz topluluklarda ön planda olduğunuz veya gözlerin üzerinizde olduğu günlerdesiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI