"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Hassas ve duygusal bir gün

Gece saatleri biraz gergindi. Sıkıntı verici olaylar yaşayanlarımız olmuş olabilir. Bugün de duygusallığımız ve hassasiyetimiz yüksek.

Alınganlıklar, yanılgılar, yanlış kararlar, yanlış anlamalar veya hayalci yaklaşımlar söz konusu olabilir. Önümüze çıkan engeller veya zorlayıcı durumlar sebebiyle kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Acele hareketlere bağlı sakarlıklara karşı dikkatli olunması gereken bir gün. Aslında dün akşam için yazmış olduğum yazının etkisi bugün de devam ediyor. Okumak isterseniz internet sayfamızda bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise, daha gerçekçi ve istikrarlı olabiliriz.

Koç
Ticari veya sağlıkla ilgili konulara sizin istediğiniz şekli vermenizi sağlayabilecek seçenekler oluşablir. Ancak liderliğinizi bekleyen veya ardınızdan gelmeye hazır kişiler sizi biraz korkutabilir. Yeteneklerinizi zorlamanız gerekebilir.

Boğa
Bu hafta sonu yapacak bambaşka işleriniz ya da düşünecek çok şeyiniz olabilir. Ağırlığı bu tür olaylar alacaktır. Ancak şüphe veya endişeleri bir kenara bırakabilirseniz, etrafta çok renkli ve keyifli olaylar olduğunu fark edebilirsiniz.

İkizler
Ufak tefek gerginlikleri veya sıkıntılı durumu saymazsak, ailenizi, evinizi veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Öncelikle ne istediğinizi belirleyeceksiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için, tüm kaynaklarınızı devreye sokmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz.

Yengeç
Uzun zamandır olmasını istediğiniz parlak veya iştah açıcı konuların gerçekleşmesine çok az zaman kalmış gibi duruyor sevgili Yengeçler. Hafta sonu cazip davet, teklif ve öneriler gündemde gelebilir.

Aslan
Hafta sonu itibarıyla altın kapta gelen teklif, öneri ve davetleri reddetmeniz çok zor olabilir. Bazı burçlar için oldukça zor geçebilecek olan hafta sonu size hareket ve umut vaat ediyor.

Başak
Tartışmalı ortamlara girmemenizde ve bazı alanlarda şansınızı zorlamamanızda fayda var. Aslında bazı alanlarda şansınız oldukça açık ve etrafınız sizi seven kişilerle çevrilmiş durumda. Dolayısıyla sadece birkaç gün için kontrol dışına çıkan olayları doğru yönetmeniz gerekiyor o kadar.

Terazi
Yakınınızdaki kişiler, konunun muhatapları ya da meslektaşlarınızla mevcut durumlara bakış açınız taban tabana farklı olabilir. Dolayısıyla daha fazla soru sormanız, taleplerinizi dile getirmeniz, ihtiyaçları belirtmeniz ve flu ortamı netleştirmeniz gerekiyor.

Akrep
Bu hafta sonu uzun vadeli plan ve programlarınızı uygulamaya koymanızı sağlayacak enerjiyi toplayabilir veya gerekli planları kafanızda oluşturabilirsiniz. Böylece hafta başladığında, hızla işe koyulabilirsiniz.

Yay
Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren konularda yeni şeyler öğrenebilirsiniz veya imajınızı ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir. Gayretlerinizi takdir eden veya çalışmalarınızın boşa çıkmamasını sağlayabilecek kişilerle bir araya gelmeye bakın.

Oğlak
Ani hareketlerden ve tepkilerden kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Bu hafta sonu beklenmedik gelişmeler veya ani değişiklikler lehinize sonuçlanabilir. Aşk hayatınızı, estetik veya kültürel başlıklı konuları ilgilendiren cazip gelişmeler olabilir.

Kova
Maddi veya duygusal başlıklı ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda işler lehinize dönebilir. Bu hafta sonu, işi kafanızdan atmalı, sevdiğiniz kişilerle sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeye bakmalısınız.

Balık
Dün akşamdan beri hafif hafif kendini gösteren gergin durumlar bugün de devam edebilir. Tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız. Sizi kötü göstermeye çalışan kişilere karşı kendinizi savunmak isteyebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI