"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Hassas kişiler, olaylar

Bugünlerde söyleyeceğiniz her şey, karşınızdaki kişiler tarafından bir tehdit, şikayet, eleştiri veya uyarı olarak algılanabilir.

Onları kırmadan veya geçmişte yaşananları hatırlatmadan diyalog kurmak istiyorsanız, birkaç gün beklemeli veya çok dikkatli konuşmalısınız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

Koç
Herkes sizin kadar hızlı hareket etmiyor ya da edemiyor olabilir. Gün içerisinde veya yarın, bazı kişiler ihtiyaç duyduğunuz anda olmaları gerektiği yerde olmazlarsa ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız...

Boğa
Çevrenizdeki kişilerin amaçlarınıza ulaşmanız konusunda size yeterince yardımcı olmadığını veya işbirliği içinde olmanın yararsız olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak hızlı karar almamanızda fayda var.

İkizler
Kariyerinizi veya evinizi ilgilendiren planlar yaparken, bu alanlarda kararlar alırken artı eksi hesaplarını detaylı şekilde yapmalısınız. Aksi takdirde zorluklar yaşanabilir.

Yengeç

Bazı şeyleri elde etmenin daha verimli yolları olduğunu göstermek için çok fazla gayret veya zaman harcıyor olabilirsiniz. Dikkatinizi çekmesi gereken başka şeyler de var.

Aslan
Bazı planların, anlaşmaların, sözleşmelerin veya düzenlemelerin dikkatle gözden geçirilmesi gerekiyor olabilir. Doğru sorular sormanız durumunda doğru cevaplara ulaşabilirsiniz.

Başak
Belli tartışmalar açmadan önce iyi düşünmeli ve sakinleşmelisiniz. Zira karşınızdaki kişilerin söylediklerinizi anlamamasının geçerli açıklamaları olabilir.

Terazi
Bugün ve yarın, herkes kendince biraz gergin veya kırılgan olabilir. Dolayısıyla üzerinde yoğunlaşmak istediğiniz bir konu varsa, ertelemenizde fayda var. Aksi takdirde en ufak konu devlet meselesi haline dönüşebilir.

Akrep
Bazı kişilere karşı net olmak ve onlarla kesin cümlelerle konuşmak istiyorsanız, bugün ve yarın doğru zaman olmayabilir. Zira herkes bugünlerde sizinle aynı ruh halinde olabilir ve konuştuğunuz konular aynı hızla size dönebilir.

Yay
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Bugün ve yarın, bu konularda yaşanabilecek hassasiyetleri göz önünde bulundurarak herkese biraz zaman tanımanızda fayda var.

Oğlak

Bugün ve yarın çevrenizdeki kişiler kontrolü veya kendilerini kaybetmiş bir izlenim verebilirler. Her ne kadar durumdan rahatsız olsanız da, eleştirilerinizi dile getirmemeniz daha doğru olacaktır.

Kova
Bugün ve yarın, maddi konularda hareketlilik yaşanabilir. Ani kararlardan ve hareketlerden kaçınmanız, ödemelerle ilgili veya finansal dersler vermeden önce iki gün beklemeniz gerekiyor.

Balık
Bugün ve yarın, bazı kişiler, kurumlar ya da sevdikleriniz size yardım etmek için geri adım atmıyor olabilirler. Ancak siz izin vermedikçe bu kişi veya kurumlar sizi yavaşlatamayacaklardır.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI