"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Hareketli ve keyifli bir gün

Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu artıracak, bizi sosyalleştirecektir.

Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak akşam saatlerinde Satürn’ün etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz.
Hepinize keyifli günler.
Sağlık ve sevgi ile kalın.

Koç
Bazı kişiler üzerinizde baskı yaratabilir veya strese neden olabilirler. Ufak tefek konular nedeniyle karşınızdakiyle tartışmaktan kaçının. Karşı tarafı daha fazla dinlemeli ve rahatsız edici cümleler kurmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa
Bilgi toplamaya çalışmanın faydasını görebileceğiniz bir hafta sonu. Konuşulanlara kulak vermeli ve etrafa daha dikkatli bakmalısınız. Başkalarının söylediklerine göre değil, kendi bildiklerinize göre hareket etmeniz gerekiyor.

İkizler
Yaşamsal konforunuzu artıracak değişiklikler veya sevdiğiniz kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi memnun edecek şeyler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Sizi geliştirecek veya katma değer sağlayacak aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gün.

Yengeç
Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.

Aslan
Duygusal veya maddi açıdan kendinizi baskı altında hissetmeniz, bazı konularda aşırı tepkiler vermenize neden olabilir. Sizi dinlememekte ısrarcı olan kişilere laf anlatmanız zor olacaktır. En iyisi sakin bir ses tonuyla konuşmanız olacak.

Başak
Bazı kişilere destek olmak konusunda düşündüğünüzden fazla şey yapabilirsiniz. Yardımlarınız ileride size de yeni iş alanlarının veya işbirliklerinin yolunu açabilir.

Terazi
Destek, katkı veya yardımlarınızın takdir edileceği bir gündesiniz. Olumsuz düşünceye sahip kişilerden uzak durmanızda fayda var. Zira, bu güzel günü bozabilecek kişilere yorum yapmak günün olumlu akışını bozabilir.

Akrep
İstikrarlı ve kararlı duruşunuz sizi hedeflerinize taşıyacaktır. Ancak herkesi memnun etmeniz güç olabilir. Önemli olan sizi neyin mutlu ettiği olduğuna göre, kendiniz için en iyisini düşünmelisiniz.

Yay
Ziyaretler veya kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Yolculuklar esnasında bazı konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Özel kişilerle planlarınızı paylaşmanız durumunda planlarınızın başarı şansı artabilir. Evinizi veya yaşadığınız yeri geliştirecek işler gündemde.

Oğlak
Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz. İnce düşünceli ve yardımsever olmanızın karşılığını göreceksiniz. Bazı işbirlikleri veya ilişkiler düşündüğünüzden daha fazla şey vaat ediyor olabilir.

Kova
Planlarda sıklıkla değişiklikler yapılması gerekebilir. Dolayısıyla, gün itibariyle akışa göre hareket etmenizde fayda var. Özgür ruhunuz dikkat çekmenize neden oluyor. Rutin yaşamının dışına çıkması zor olan kişilerin size ayak uydurmasını beklemeyin.

Balık
İlgi alanınıza giren sektörlerdeki kişilere danışabilir veya bilişim piyasasındaki işlere göz atabilirsiniz. Doğru kişilerle bir araya gelmeniz durumunda sunabileceğiniz şeyleri göstermeniz veya kendi seçeneklerinizin farkına varmanız daha kolay olacaktır.X

YAZARIN DİĞER YAZILARI