"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Harekete geçme arzusu

Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız.

Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir hafta sonu!
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bir fırsat kendini gösterirse veya bazı olumlu olanaklara kavuşursanız anında değerlendirmeniz gerekiyor. Büyüme ve ilerleme arzusundasınız ve bu amaçla daha çok çalışabilirsiniz.

Boğa
Başarmak veya ortaya çıkartmak istediğiniz konularda, sonuçlandırmak istediğiniz işlerde rahatsızlık yaratan ne varsa ortadan kaldırmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor.

İkizler
Daha önce gözünüze cazip görünmeyen bir öneri, bir davet ya da bir teklif gerçekte içinde fırsatlar barındırıyor olabilir. Olası potansiyelleri görebileceğiniz bir gün.

Yengeç
Bazı kişilerin size yardımcı olmasını istiyorsanız yardım ya da destek istemekten çekinmemelisiniz. Ayrıca, siz de diğerlerine yardımcı olurken zamanı geldiğinde destek görmeyi hayal etmemiş miydiniz? Burcunuzu güzel günler bekliyor.

Aslan
Bazı kişileri etkileme amacınız son dönemlerin en parlak geri dönüşünü yaşatabilir. Çabalarınızın karşılıksız kalmadığını görerek sevinebilirsiniz.

Başak
Pek çok şeyin olması mümkün. Yeter ki isteyin. Çalışmanız, zorlamanız ve aklınızı kullanmanız durumunda işler istediğiniz gibi gidecektir.

Terazi
Bir süredir eviniz, özel yaşamınız veya ailenizle ilgili işleri düzene sokmak istiyorsanız, bu hafta sonu doğru zamanda olabilirsiniz.

Akrep
Çok fazla sayıda destekçiniz veya hayranınız var. Risk yarar analizi yapıp, belli girişimlerinizi veya yaratıcılık gerektiren çalışmalarınızı diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

Yay
Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Yanlış yerde yanlış şeyler arıyorsanız, herkesin ihtiyaçlarınızı bilmesini sağlamalısınız.

Oğlak
Bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şansıyla karşı karşıyasınız! Daha fazla zaman kaybetmeyin lütfen!

Kova
Arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan destek gördüğünüz günlerdesiniz. Bu durumu ve sizi özel birisi gibi gördükleri gerçeğini en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Önemli olan doğru yolu bulabilmek.

Balık
Bazı durumlar uzun zamandır istediğiniz belli konuların veya gerçekleştirmek istediğiniz amaçlarınızın olurluğunu sağlayabilir. Koşullar oluşuyor, hedefler ulaşılabilir oluyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI