"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günün ilk yarısı ilişkiler gergin

Fikir alışverişlerinin ve bilgi paylaşımlarının yoğun olabileceği bir gündeyiz.

Venüs ve Satürn arasındaki olumsuz açı, özellikle günün ilk yarısında ikili ilişkileri zorlaştırabilir, şanssızlıklar söz konusu olabilir.
Gergin diyaloglardan kaçınmak için sakinliğimizi korumamızda fayda var.
Satürn etkisi, yüzümüze çarpan gerçeklerle bizi daldığımız hayallerden uyandırabilir.
Ancak Mars ve Plüton arasındaki olumlu etkileşim sayesinde, öğle sonrası saatlerde işlerimizi halletmemiz ve engelleri ortadan kaldırmamız daha kolay olabilir.
Planlarımızı devreye sokabileceğimiz, girişimlerde bulunabileceğimiz güç ve cesarette olacağız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ: Eğer bazı konularda özür üretmeye ya da pembe yalanlar söylemeye meyilliyseniz, saklanan detayların ortaya çıkma olasılığı bugün epey yüksek.

BOĞA: Karşınızdaki kişileri etkilemek adına hayali tablolar üzerinden hareket edebilirsiniz. Ancak bu girişimin başarılı olabilmesi için doğruları aklınızda bulundurmanızda fayda var.

İKİZLER: Yanlış hesaplar ya da farklı konularda farklı yanlışlar yapan kişilere müdahale etmemelisiniz. Bırakın, herkes kendi yolundan derslerini alarak ilerlesin.

YENGEÇ: Kariyerinizi, ailenizi, ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda riskli girişimlerde bulunduğunuz hissine kapılabilirsiniz.

ASLAN: Bugünlerde diğerlerini beklemeden ve başkalarını düşünmeden bir an önce harekete geçmenin faydasını görebilirsiniz.

BAŞAK: Yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda planlarınızı hızlandırmakta zorlanıyorsanız, bugünlerde bu anlamda motive edici enerjiler devrede. Güçlü enerjileri doğru kullanmalısınız.

TERAZİ: Ailenizi veya ticari konuları ilgilendiren alanlarda olumlu adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Ufak gibi görünen bir hareketin dahi, süreç içerisinde olumlu dönüşleri olabilir.

AKREP: İçinde bulunduğunuz durumda belli adımlar atmanız gerekiyor. Ancak neler olup bittiğini anlamadan harekete geçmemenizde fayda var.

YAY: Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda kimin sizin tarafınızda kimin karşınızda olduğunu anlamak için bazı testler yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz.

OĞLAK: Başkalarına hazır olduğunuz, istenen ürünü bulduğunuz konusunda açıklamalar yapmış olsanız dahi, uzun zaman alacak olursa olsun bazı konuları araştırılması gerekiyor.

KOVA: Diğerlerinin fikir, öneri, görüş ya da yorumlarını önemsemeden geçmek yerine, dikkatle dinlemenizde ve lehinize kullanılabilecek bir şeyin olup olmadığını araştırmanızda fayda var.

BALIK: Bugünlerde, bazı amaçlarınıza ulaşmanıza faydası olabilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bu kişileri konuya dahil edebilmeniz durumunda ortaya güzel şeyler çıkabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI