"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

İmajınız, kariyeriniz veya toplum içerisindeki duruşunuzla ilgili konularda hassaslaşabilirsiniz.

Koç
İmajınız, kariyeriniz veya toplum içerisindeki duruşunuzla ilgili konularda hassaslaşabilirsiniz. Kendinizi bu kadar hırpalamanız gerekmiyor. Dikkatler üzerinizde olmasa ne kaybedersiniz? İlerleme insanın kendisi için olmalı, diğerleri için değil. Ayrıca temkinli adımlar atarsanız, işler ayın son haftasında düzelmeye başlıyor olacaktır.

Boğa
Belli bir konuyla başa çıkmanızı sağlayacak yöntemler yüzünü göstermek üzere. Ancak bu yöntemlere başvurmadan önce, elinizdeki delillerin gerçekçiliğinden emin olmanız gerekiyor.

İkizler
Tutarsız hareketler, karışık mesajlar doğrultusunda kendinizi bazı olaylara bağlamış olabilirsiniz veya ne yapmak istediğinizi anlatmanız gerekebilir. Daha az konuşmaya çalışmakta fayda var.

Yengeç
Baskılara ya da engellemelere bağlı uyuşmazlıklar veya tartışmalar gündeme gelebilir. Karşı tarafa izin vermeseniz bile, kendinizden ya da hareketlerinizden şüphe duyabilirsiniz. Tepkilerinizi değerlendirmeniz yersiz, kim olsa muhtemelen aynı şeyi yapardı.

Aslan
Bazı iş veya anlaşmaların sizi ruhen tatmin edip etmeyeceği konusunda endişeleriniz olabilir. En önemlisi, bu endişelerinizde haklı olma ihtimalinizde yok değil.

Başak
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda havada uçuşan konuşmalar gündeme gelebilir. Siz kendi görüşünüzde haklı olduğunuzu savunurken, karşı tarafta kendi görüşünün doğruluğunda ısrarcı olabilir.

Terazi
Uzun zamandır devam eden bir konuyla kararlı şekilde uğraşmaya hâlâ hazır olmayabilirsiniz. Ancak kendiniz bizzat ilgilenmedikçe bu konu kaybolup gitmeyecektir, bilginize.

Akrep
Maddi açıdan daha dikkatli olmanız, bütçe yapmanız veya harcamalarınızı kontrol altına almanız gereken zamanlardasınız. Kaynaklarınız sonsuzmuş gibi davranamazsınız.

Yay
Herkes belli konularda abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabilir. Bu kişilere tepki vermek yerine birkaç gün beklemenizde fayda var.

Oğlak
Olayların sadece olumlu taraflarına odaklanmanız etrafınızdaki kişileri şaşırtmanıza neden olabilir. Ama bir taraftan da endişeleri gidermenize veya şüpheleri arka plana itmenize yardım edecektir.

Kova
Duygusal, psikolojik veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular ön planda. Olayların çözülebilmesi için, abartmamak koşuluyla açıkça konuşulması gerekebilir.

Balık
İş hayatınızı, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda söyleyecek çok şeyiniz var ve fikirlerinizi dile getirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama bu tür bir girişimde bulunmanız çığı başlatan kartopu etkisi yaratabilir. Dikkat!

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI