"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Bazı konuların istediğiniz şekli aldığını düşünerek, aslında çok önemli olan bazı şeyleri atlayabilirsiniz.

Koç
Bazı konuların istediğiniz şekli aldığını düşünerek, aslında çok önemli olan bazı şeyleri atlayabilirsiniz. Farkına vardığınız zaman çok geç olmaması için, şu an gereken araştırmaları yapmanızda veya olaylara detaycı yaklaşmanızda fayda var.

Boğa
İstek ve ihtiyaçlarınızın karşılanması ya da amaçlarınızın gerçekleşmesi için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Her ne kadar gezegenler bu alanda sizi destekliyor gibi görünse de, başarı elde etmek yapacağınız çalışmalara bağlı olacak.

İkizler
İstek ve ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi için baskı kurma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu durumda hiç beklemediğiniz bir anda ya da hiç beklemediğiniz şekilde köşeye sıkıştırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Yengeç
Bazı plan ya da programlarınızın istendiği gibi gitmeme veya türlü nedenlerle bozulma ihtimali söz konusu olabilir. Ancak başta rahatsız edici gibi duran bu gelişmelerin sizin yararınıza sonuçlar doğurma olasılığı yüksek.

Aslan
Sabırsız, kırılgan, alıngan veya duygusal kişilerin tepkileriyle uğraşmakta zorlanabilirsiniz. Her ne kadar bu kişilerin alıngan tavırlarını anlamakta zorlansanız da, anlayışlı görünmeye çalışmanızda fayda var.

Başak
Acil müdahale gerektiren olaylara farklı bir açıdan yaklaşmalı ve herkesi memnun edecek başka yollar bulmaya çalışmalısınız.

Terazi
Yapmanız gereken çok iş var ve yoğunluk artarak devam edecek. Bu esnada farklı fırsatlar da yüzünü gösterecektir. Ancak bunların ne kadarı gerçekten beklentilerinizi karşılayacak, o konuda net konuşmak zor.

Akrep
Bazı konularda istediğinizi almanız veya beklentilerinizin karşılanması zor olabilir. Ancak birkaç gün sonra olanaklarınız farklılaşabilir veya daha fazla seçeneğiniz olduğunu görebilirsiniz.

Yay
Birkaç gün boyunca içinde bulunacağınız ortamlar, uzlaşmayı zorlaştırabilir. Dolayısıyla anlaşma sağlamanız gereken kişileri ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Bu esnada inatçılık etmekten kaçınmak doğru olacaktır.

Oğlak
Sağa sola ültimatomlar yağdırarak istediğinizi alabileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz... Önemli konuları konuşmak için başka bir gün seçmekte veya mutlaka konuşulması gerekiyorsa kelimeleri dikkatli kullanmakta fayda var.

Kova
İmkansız gibi görünen ayrıntıları yakalama konusundaki yeteneğinizi keşfedebilirsiniz ya da detayları planlama konusundaki kabiliyetinizi görmek hoşunuza gidebilir. Yine de birkaç gün için olayların üzerine gitmemekte fayda var.

Balık
İlerlemek istediğiniz konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak bırakın olaylar kendi akışında pişmeye devam etsin. Bu sayede ayakları yere basan planlar yapmak veya aklı başında işler ortaya koymak daha kolay olacaktır.


X
YAZARIN DİĞER YAZILARI