"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Haziran ayının ilk haftasında ilk birkaç gün hariç her şey gözünüze hoş görünebilir, yerinizde durmakta zorlanabilirsiniz.

Koç
Haziran ayının ilk haftasında ilk birkaç gün hariç her şey gözünüze hoş görünebilir, yerinizde durmakta zorlanabilirsiniz. İkinci hafta ortalarına kadar, bazı olaylara karşı çıkmak yerine bekleyin.

Boğa
Hazirana görmezden geldiğiniz, inkar etmeye çalıştığınız duygularla yüzleşerek başlıyorsunuz. Çevrenizdekilerin tavsiye ve fikirlerine kulak vermeniz, olası hayal kırıklıklarını engelleyebilir.

İkizler
Haziran ayının ilk haftasında, son derece ısrarcı ya da inatçı olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuzu yapmanızı engellemek veya bazı fikirlerinizi değiştirmek fazlasıyla zor olabilir.

Yengeç
Hazirana biraz yorgun ve depresif başlayabilirsiniz. Hayatınızda bu duygularınızı paylaşacak veya sizi anlayacak kişiler olmadığı hissine kapılabilirsiniz. 5 Haziran sonrası maddi alanda daha şanslısınız.

Aslan
Geçen ay ihmal ettiğiniz işlerin haziranın ilk günlerinde halledilmesi gerekebilir ya da o işler sizi zor durumda bırakabilir. Neyse ki bu gelişmelerle nasıl başa çıkacağınızı herkesten iyi biliyorsunuz.

Başak
Haziranın ilk günlerinde eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Boş zamanlarınızı değerlendirecek daha iyi planlarınız olsa da, başkalarına yardım etmenin de güzel tarafları olabilir.

Terazi
Haziranın ilk haftası kendinizi enerjik hissetmeyebilirsiniz ya da yakın çevrenizin problemleri sizi etkileyebilir. Ayın ilk günlerini gezi ve ziyaretlerle geçirmek kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Akrep
Haziran ayına özgüven patlamasıyla başlıyorsunuz. Bu esnada hava yapıyor ya da caka satıyor izlenimi vermemeye özellikle dikkat etmenizde fayda var. Maddi başlıklı konular da ön planda olabilir.

Yay
Yaşamsal kararlarınızı devreye sokabileceğiniz bir aydasınız sevgili Yaylar. Her ne kadar yarınki dolunay biraz stres yaratsa da ayın ilk günlerinde yolunda giden işler keyfinizi yerine getirebilir.

Oğlak
Haziranın ilk günlerinde insanlar üzerinde yaptığınız etkiye siz de şaşırabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek ve tuttuğunuzu kopartacak güçtesiniz. Engelleri tanımıyor, hatta görmüyorsunuz bile.

Kova
Ay başında arkadaşlarınızla sevdiğiniz kişiler arasında kalsanız da, aşk hayatınız ve sosyal ilişkiler açısından oldukça tatminkar ve renkli, sevgi paylaşımlarına açık bir aya giriyorsunuz.

Balık
Bu hafta kafanızdan geçenleri açıkça ifade edebilecek, sizi dinleyenlerle bir araya gelebileceksiniz. İş hayatınız ön plana çıkıyor. Cesaretiniz, istediğiniz sonuçları almanıza yardım edecektir.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI