"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç

Bazı konular umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir. Dolayısıyla, şimdilik (sadece şimdilik!), bu anlamda bazı sözler vermekten ya da iddialı konuşmaktan kaçınmanızda fayda var. İlerleyen dönemde ise, her şey başladığı gibi olumlu rayda devam edecektir.

Boğa

Çevrenizdeki kişilerin istikrarsız veya iniş çıkışlı tavırlarını göz önünde bulundurarak ilerlemelisiniz. Bu atmosferde mantıklı açıklamalar yapmak veya cevaplar vermek çok anlamlı olmayabilir.

İkizler

Bugünlerde çok anlamlı görünmeyen ya da mantıksız olarak nitelendirilebilecek teklif, öneri veya davetlerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Bazı konularda sıkıntı ya da aksilikler söz konusu olabilir. Normal akışın dışında giden işleri halledebilmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Aslan

Anlamsız, mantıksız veya mizah anlayışınıza uygun teklif, öneri veya davetler alabileceğiniz birkaç günün içindesiniz. Karşı taraf aslında içeriğin farkında olmayabilir. Dolayısıyla, yargılayıcı olmamanızda fayda var.

Başak

Huzuru sağlamakta zorlanabileceğiniz ya da işbirliği yapmanın zor olabileceği bir gün. Dolayısıyla, kendi fikirlerinizi şimdilik kendinize saklamanızda ya da bugünlerde yalnız çalışmayı tercih etmenizde fayda var.

Terazi

Önceden göremediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylar yatıştıktan veya belirsizlikler giderildikten sonra gerekli yöntemlerle işleri yoluna koyabilirsiniz.

Akrep

Bazı planlarınızda beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Gereken değişikliklere uygun davranmaya veya aksilikleri gidermeye çalışırken asıl plandan veya kişilik özelliklerinizden çok fazla ödün vermemelisiniz.

Yay

Hayattan daha fazla keyif alabileceğinizi düşündüğünüz durumlar varsa, hayal gücünüzü serbest bırakmakla kalmayıp hayallerinizin peşinden gitmelisiniz Sevgili Yay’lar.

Oğlak

Hatasız duruşunuzu hedef alan kişiler ya da durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğiniz koruyarak tepki vermeniz gerekiyor.

Kova

Bazı ani gelişmeler size zaman kazandırabilir veya rahat bir nefes almanızı sağlayabilir. Ancak, bu durumun gerçekleşebilmesi için sizin ne olursa olsun sakinliğinizi korumanız ve ani tepkilerden kaçınmanız gerekiyor unutmayın!

Balık

Belli bir anlaşma veya üzerinde uzlaşma sağlanılmış bir konu beklendiği gibi gitmeyebilir. Ancak, hemen olumsuz yaklaşmamak gerekiyor. Zira, bu yaşananların bir nedeni veya içerisinde bir yerde bir fırsat ya da şans bulunuyor olabilir.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI