"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Aşk hayatınızda ve sevgi temalı ilişkilerinizde gerilime açık günlerdesiniz. İş hayatınızda ise olumlu gelişmeler var ve kalıcı imzalar atılabilir. Önümüzdeki 5 hafta boyunca eğitim başlıklı konularda hareketlilik görünüyor.

Boğa
Devamlılığı olan ilişkileriniz açısından olumlu bir gün. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca ortak gelirleriniz konusunda hareketli geçecek bir döneme giriyorsunuz.

İkizler
Ev ve aile hayatınız açısından güzel bir hafta. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca ikili ilişkiler ve ortaklık gerektiren işler başlıklarında mücadeleler başlıyor. Karşı tarafın mutluluğunu ön planda tutmanız gerekebilir.

Yengeç
Ev yaşamınız, aileniz veya iç dünyanızla ilgili konularda sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca iş, sağlık ve hizmet gerektiren konularda mücadeleler başlıyor. Çok çalışmanız gerekebilir ama çalışmalarınız karşılıksız kalmayacak.

Aslan
Önümüzdeki 1,5 ay boyunca aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konular veya yaratıcılık gerektiren iş ve projeler ön plana çıkacak. Spora başlayabilirsiniz.

Başak
1,5 ay boyunca ev, aile ve yuva konularında mücadeleleriniz başlıyor. Evinizde yaşayan kişilerle dönemsel sorunlar oluşabilir.

Terazi
Önümüzdeki 1,5 ay boyunca, yakın çevre ilişkilerinde ve iletişim konularında hareketlilik başlıyor. Özel yaşamınızla ilgili sorunlarda yakın çevrenizin desteğini görebilirsiniz.

Akrep
İş hayatınızla ilgili bir konuda yaşanabilecek beklenmedik bir olumsuzluk sıkıntı yaratmış olabilir veya yaratabilir. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca, maddi konularda mücadeleler ve harcamalar artıyor.

Yay
Sosyal yaşamınızda veya aşk hayatınızda hızlı gelişmeler var. Bu hafta maddi açıdan önemli bazı işler sonuçlanabilir. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca enerjiniz yükseliyor. Fazla enerjinin sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olmasına izin vermeyin.

Oğlak
İş hayatınız veya evinizle ilgili konularda daha bilinçli olmanızda ve ani kararlar almamanızda fayda var. Önümüzdeki 1,5 ay sır paylaşmak için güzel bir dönem olmayabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Aileyle ilgili konularda isteksizlikler söz konusu olabilir.

Kova
Yeni bir yere taşınabilir veya yolculuğa çıkabilirsiniz. Önemli bir kişisel karar söz konusu olabilir. Maddi açıdan olumlu gelişmelere, olanaklara veya fırsatlara açık bir haftaya giriyorsunuz.

Balık
Maddi alanda dikkatli adımlar atmalısınız. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda da yeni kararlar alabileceğiniz ve sevdiğiniz kişiyle tatil planları yapabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Önümüzdeki 1,5 ay boyunca kariyer ve iş hayatınızda mücadeleler artacak.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI