"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Güne dalgın veya kararsız başlıyoruz

Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar veya belirsizlikler ön planda olabilir.

Akşam saatleri ise zihnen ve bedenen daha hareketliyiz, enerjik planlar veya hareketli işler yapabiliriz.
Hayallere dalmak ya da karşımızdaki kişilere şefkatle yaklaşmak için güzel bir gün. Yaşanacak gelişmeler, birbirimize sevgiyle yaklaşmamızı ve şefkat göstermemizi gerektirebilir.
Aslında hafta sonu etkili olacak Güneş-Uranüs ters açısının etkileri de şimdiden kendini göstermeye başlayabilir. Zaman zaman gerilim hissedilmesine, agresifleşmemize ya da agresif tepkilere maruz kalmamıza neden olabilir, hatırlatmakta fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

BURÇLAR

Koç
Aklınıza gelen fikirler veya ilham verici gelişmeler, alışılmadık işlere dönüşebilir. Bu gelişme her ne ise, size rakip kişileri tehdit edeceğe benziyor.

Boğa
Özellikle stres altında olduğunuzda tekrar ettiğiniz zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Umutsuz olsanız da bir kez daha denemenizde fayda var.

İkizler
Özel ilişkide olduğunuz veya işbirliği yaptığınız bir kişi, belli anlaşmaların dışına çıkabilir veya düzenlemelere uymayabilir. Sakinliğinizi koruyup gelişmelere uygun davranmalısınız.

Yengeç
İyi huylu karakter yapınıza güvenerek sizi suistimal ya da ihmal eden kişiler diğer yüzünüzle tanışabilirler. Bu esnada sivri bir dilden çok mizahi yaklaşımlarda bulunmaya dikkat etmenizde fayda var.

Aslan
Plana uygun gitmeyen işlerde ya da mevcut planlarda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu esnada, zarafetinizi korumayı da ihmal etmeyin lütfen.

Başak
Ailenizden birisinin ya da bir yakınınızın sizden sürpriz talepleri olabilir veya bazı hareketlerine şaşırabilirsiniz. Olayları incelemeye almak yerine, karşı tarafı dikkatle dinlemeniz daha doğru olabilir.

Terazi
Hali hazırda devam eden olaylar veya rutin akışınız sizi sıkmaya başladıysa, artık bazı şeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Aksi takdirde, ilerlemek istediğiniz konularda bu yıl da ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Değişimden korkmayın.

Akrep
Bazı işbirliklerinizi, müşterilerinizi ya da farklı başlıklardaki maddi konuları ilgilendiren haberler ortaya çıkabilir. Aslında bu haberler, bir süredir merak ettiğiniz konuların da cevabı olacağa benziyor.

Yay
Yaptığınız bazı planlar, istediğiniz gibi yürümeyebilir. Dolayısıyla, ek planlarınızın olmasında fayda var. Sabah saatlerinde dalgınlıklar, unutkanlıklar yaşanabilir.

Oğlak
Bazı konularda tamamen ters istikamette gitmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında söylediğinizin tam tersi davranmanız normalde sizin için çok kolay olmasa da, bu sefer pek söz hakkınız olmayacağa benziyor.

Kova
İş hayatınızı ilgilendiren bazı konular beklediğinizden de yavaş ilerliyor olabilir. Bu durum, bazı alanlarda devamlılık göstermek yerine, ani değişikliklere ağırlık vermeyi seçmeniz anlamına gelebilir. Yine de dikkatli ilerleyin.

Balık
Aslında kârlı sonuçlar doğurmasına rağmen, size sıkıcı gelen, ilham vermeyen veya rutine bağlamış bazı iş, oluşum veya çalışmayı rafa kaldırma ya da köklü değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI