"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Gerginlikler olabilir

Rutinlikten sıyrılıp, farklı şeyler yapmak isteyebiliriz. Boşluktaki ay, gün içinde istediğimiz performansı almamızı zorlaştırabilir. Akşam saatlerinde gerginlikler ve gerilim söz konusu. Aşırılıklardan ve abartma eğiliminden uzak durmamız gerekiyor.

Koç
Yenilenen enerjiniz istediklerinizi ulaşmanızı sağlayacak. Hedeflerinize odaklanmalısınız. Belli kararlar almanıza ve size hiçbir faydası olmayacaksa akşam saatlerinde tartışmalardan kaçınmanız gerekiyor.

Boğa
Kendiliğinden gelişen olaylar sizi bir nebze olsun özgür kılacak. Bu ara sevdiğiniz ne varsa, vakit ayırın. Keyif aldığınız işlerle meşgul olun. İçinizde yapacağınız birtakım değişiklikler kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir.

İkizler
Fikirlerinizi karşı tarafa ısrarla benimsetmeye çalışmanız doğru değil. Aynı baskıya siz de maruz kalabilirsiniz. Elinize geçen bilgileri doğru değerlendirmeniz sizin yararınıza. Özel yaşamınızda belirsiz durumlar söz konusu olabilir.

Yengeç
Belli konuların kaynaklarınıza nasıl etki edeceğine daha fazla kafa yormanız gerekiyor. Akşam saatlerinde, politik olun ve sakinliğinizi koruyun. Çalışma saatlerinizle ilgili şikâyet etmeyip, hızınızı kesmeden işinizi yapmaya devam etmelisiniz.

Aslan
Yanlış adımlar atmamak adına araştırmalarınızı çoğaltmalısınız. Hayatınızda biraz heyecana ihtiyaç var gibi görünüyor. Bir taraftan eviniz ve ailenizle ilgili konularla uğraşmanız gerekse de, diğer taraftan yeni işbirlikleri, dostluklar veya yaratıcılık gerektiren konularla da ilgilenmelisiniz.

Başak
Bazı konulara farklı bir açıdan bakmanız gerekiyor. Ancak bu sayede gerçekleri görebilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz. Bazı endişelerinizi bilinir kılmanın faydasını görebilirsiniz.

Terazi
Verimli olmadığını düşündüğünüz işlerle ilgili haklı olduğunuz yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Fakat çevrenizdekilerin sizin kaygılarınızı bilmesi gerekmiyor. Zayıf noktalarınızı açık etmemeli, biraz ketum davranmalısınız.

Akrep
Sizi para harcamaya veya birtakım aktivitelere katılmaya zorlayan kişiler olabilir. Siz en iyisi ilginizi çeken konularla, size hitap eden alanlarla ilgili kurs ya da derslere yönelin.

Yay
Duygu ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz, ama bunu yaparken duygusal davranmaktan kaçının. Ne istediğinizi bilirseniz, duygusal tartışmalara da girmemiş olursunuz.

Oğlak
İş hayatınızda ilerlemenize ve imajınızı güçlendirmenize yardımı dokunacak bilgiler edinmeniz gerekiyor. İlerlemeye ve gelişime açık günler başladı. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve romantizm özel yaşamınıza iyi gelecek.

Kova
Bazı kişileri planlarınız konusunda ikna edebilmek veya belli anlaşmaları sonuçlandırmak için farklı yöntemler denemeniz gerekebilir. Adım adım ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda değer verdiğiniz kişilerle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Balık
Bazı konuların istediğiniz şekilde ilerlemesini istiyorsanız, daha gerçekçi olmalı ve konunun muhatabı şahısların karakteristik özelliklerini de unutmamalısınız. Mevcut planlarınızın ve önemli evraklarınızın üzerinden geçmelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI