"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Gece gergin geçebilir

17 Eylül’de geri hareketine geçecek olan Merkür gerilemesi bugünden kendini hissettirebilir. Elektrik ve elektronik, ulaştırma, haberleşme, güzellik ve estetik başlıklı konularda sıkıntılar yaşanabilir.

Gecikmeler, rötarlar ve yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Eski arkadaşlarla ilişkileri düzeltmek veya bir araya gelmek içinse uygun günlerdeyiz. Eski plan veya projeler tekrar gündeme gelebilir.
Günün geneli değil ama gece saatlerinde, salı gününe geçişte gergin etkiler söz konusu olabilir. Stresli veya huzursuz bir akşam geçirebiliriz. Kindar veya öfkeli kişilere de dikkat etmek gerekebilir.
Sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Olayların üstüne gitmemeli veya durumunuzu mikroskopla incelemeyi bırakmalısınız. Oluşacak alternatifler veya çözümler olayları derinlemesine inceleme olanağı sunacaktır. Ancak, o güne kadar sabırlı olmanızda ve acele hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

Boğa
Bazı konulara katılımda bulunarak hata yapıyor olabilirsiniz. Bazı kişilerin bazı konularda geri adım atmasını veya mevcut durumu yeniden değerlendirmesini istiyorsanız bugünlerde zor. Sabretmelisiniz. Güncel ekonomik gelişmelere uygun değişiklikler yapmanız gerekiyor.

İkizler
Hazırlıksız veya planlanmamış hareketler, size ya da planlarınıza zarar verebilir. Hızlı davranmamak gerekiyor. Beklenmedik veya hesaplanmamış sonuçları olabilecek hareketler içerisine girmemek için sakin ve sabırlı ilerlemeniz gereken birkaç günün içerisindesiniz.

Yengeç
Yardımcı olma çabanız sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle karşılaşmanıza neden olabilir. Belli düzenlemeleri yapmak niyetinde olsanız bile, birkaç gün için olaylar istediğiniz veya gayret ettiğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Planlarınızın istediğiniz şekilde gitmemesi sizi üzmesin. Sadece birkaç gün lazım.

Aslan
Bazı bazı bilgilerin elinize ulaşması konusunda ne kadar sabırsızlanırsanız, olaylar o kadar gecikeceğe benziyor. Oysa, sadece birkaç gün beklerseniz, istediğiniz ipuçları ve işaretler yüzünü gösterecektir. Bir araya geleceğiniz arkadaş, akraba veya komşularınızın faydalı önerileri olabilir.

Başak
Başkalarının iş ve sorumluluklarına yardım edebilmek amacıyla, kendi yapmanız gereken işleri aksatabilirsiniz. Kaldıramayacağınız görev ve işlerden kaçının. İmajınızı etkileyebilecek haberler ortaya çıkabilir ve bu alanda duygularınızı saklamakta zorlanabilirsiniz.

Terazi
Bugünlerde hoşnutsuz kişiler veya her konuda suçu başkalarına atmak isteyenler rahatsız edici bir atmosfere neden olabilir. Dolayısıyla, işbirlikleri, ekip çalışmaları ya da anlaşmalar esnasında bu ön bilgiyle hareket etmenizde fayda var. Sakinliğinizi korumalısınız.

Akrep
Bazı konularda fikir veya duygularınızın bilinir olmasını sağlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak, oldukça hassas konular söz konusu olduğu için, birkaç günlüğüne sessiz kalmanızda fayda var. Yapacağınız yardımlar veya jestler bir ilişkinizde bağlılığın artmasını sağlayabilir.

Yay
Önemli plan veya programlarınızın revize edilmesi ve üzerinde bazı uyarlamalar yapılması gerekiyor olabilir. Önemli olan, sizin bu alanda nerede ne yapılması gerektiğinin farkında olmanız. Gerisi daha kolay. Altından kalkamayacağınız görevlere talip olmamalı veya sözler vermemelisiniz.

Oğlak
Sizi suçlayan veya bazı şeyleri yapmanız için yönlendiren kişiler olabilir. Bazı kişileri bazı konularda farklı davranmaları veya bazı konularda girişimlerde bulunmaları için ikna etmek isteyebilirsiniz. Bu olayların onlar için güzel sonuçlar doğuracağını anlatabilirseniz, sizinle hareket edeceklerdir.

Kova
Bazı konular yavaş ilerliyor olabilir. Ancak bu yavaşlık sağlığınız, ticari konular veya duygu durumunuz için, hızlı giden pek çok işten ve başlıktan daha yararlı olacaktır. Alelacele tavırlar ise sizi, kötü anlaşmaların, işbirliklerinin veya ilişkilerin kucağına atabilir.

Balık
Bugünlerde başkalarının hal ve hareketleri üzerinde yorum yaparken ya da tahminlerde bulunurken çok iyi düşünmelisiniz. Zira, bu kişiler konuştuğunuz sorumlulukları almak konusunda istekli ya da hazır olmayabilirler. Onları ikna etmeniz gerekebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI