"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Fikir alışverişleri ve sürpriz fikirler

Merkür-Uranüs etkileşimi, günü sürpriz fikirlere açık hale getiriyor, fikirlerimizi özgür bırakıyor, yaratıcılığımızı artırıyor.

Güne enerjik ve hareketli programlarla başlayabiliriz. Elektrik, bilişim ve elektronikle ilgili başlıklarda olumlu adımlar atabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ise birbirimizi daha iyi anlayabilir, birbirimize şefkatle yaklaşabilir, sevgiyle birbirimize bağlanmamızı ya da birbirimize yardım etmemizi gerektirecek olaylar yaşayabiliriz. Duygusal anlamda yoğunluklar artıyor. Spiritüel veya artistik konularla ilgilenmek için de uygun bir gün. Sadece, akşam saatlerinde olası fikir çatışmalarını engellemek için, kelimeleri daha dikkatli seçmekte, tartışmalı ortamlardan uzak durmakta fayda var.

Koç
Eski sayfaları açmak (olumsuz anlamda) ya da eski sayfaları açan kişileri dinlemek için doğru bir gün olmayabilir. Siz bugüne ve geleceğe odaklanın en iyisi...

Boğa
Kaçınılması zor gelişmeler nedeniyle çok çalışmanız, birçok farklı işe veya konuya yetişmeniz gerekebilir. Yoğun güne kendinizi hazırlayın, yaşayacaklarınız sürpriz olmasın.

İkizler
Kimsenin duymadığı bir yerde yaptığınız konuşma ya da yorumların herkesin diline düşmesi sizi şaşırtabilir. Tepki vermek yerine, olaylara gülüp geçmeniz yararınıza olacaktır.

Yengeç
Herkesi memnun etmeye çalışmanın hiçbir şekilde faydasını göremezsiniz. Siz kendinizi yormayın, bırakın istedikleri gibi davransınlar, umursamayın. Ve onlar size gelsin.

Aslan
Bazı kişilerin tipik davranış modellerinin dışında tavırlar geliştirmesi sizi şaşırtabilir. Ya da bazı olayların farklı şekilde ilerlemesine şaşırabilirsiniz.

Başak
Endişelerinizi büyütmek yerine olumlu düşünmeye çalışmanız gereken bir gün. Kendi kendinize kuruntulara kapılmayın, olaylara mümkün olduğunca olumlu yaklaşın.

Terazi
Size yardımcı olmaya çalışan, destek teklif eden kişilere olumlu bakmalı, bu eğilimlerini teşekkürle karşılık vermelisiniz. Bu davranış uzun vadede size çok şey kazandırır.

Akrep
Duygu ve düşüncelerinizi açıklamak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişi veya kişiler de bu açıklamaları yapmak istiyor ancak bu konuda pek de başarılı olamayabilirler.

Yay
Alışılmadık şekilde egoist davranan arkadaşlarınız veya aynı amaç için çalıştığınız kişiler, sizi şaşırtıp sert tepkiler vermenize yol açabilir. Daha esnek olmalısınız.

Oğlak
Aşırı kuralcı veya fazlasıyla ciddi kişiler sizi rahatsız etse de, bu kişilere her konuda açıklama yapmak veya tepki göstermek zorunda değilsiniz, unutmayın!

Kova

Planlarda sürpriz değişikliklere ve ani gelişmelere uygun düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Sinirlenmeyin, bu durumun sizin yararınıza olduğunu unutmayın.

Balık

Fikir alışverişleri sırasında aniden ortaya çıkanlara dikkat edin. Akla gelen ilk fikirler olmasaydı, şu an uçamıyor, at arabasına biniyor ve posta güverciniyle haberleşiyor olurduk.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI