"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Fedakar yönünüz ağır basacak

Yengeç burcundaki Ay bizi her zaman olduğu gibi daha duygusal ve hassas kılabilir. Ev, aile, ülke başlıklı konuları ön plana almamıza neden olabilir.

Sabah saatlerinde, kelimelerimizi daha dikkatli kullanmamızda fayda var. Öğle saatleri civarında enerjik ve pazar gününü en iyi şekilde kullanmak isteyen bir ruh halimiz olabilir.
Akşam saatlerinde ise manevi konular, spiritüel, dini başlıklar ön plana çıkabilir. Başkaları için bir şeyler yapabilmek isteyebiliriz. Fedakarlık ve yardımlaşma duygularımız harekete geçebilir.

Koç
Özellikle sabah saatlerinde farklı şeyler denemek, farklı yöntemler kullanma isteğiniz artabilir. Yaşananlar, farklı şeylerin yapılmasını gerektirebilir. Değişik yaklaşımlar, beklenmeyen sonuçlara neden olabilir.

Boğa
Herkes farklı şekilde düşünse de, siz kendi bildiğiniz şekilde ilerleme niyetinde olabilirsiniz. Farklı fikirler tartışmalara neden olabilir. Çok fazla umursamamanızda ve politik davranmanızda fayda var.

İkizler
Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz veya bunu kullanarak farklı şeyler deneyebileceğiniz günlerdesiniz. Üretken olacağınız ya da ihtiyaç duyulan alanlarda çözümler oluşturabileceğiniz olaylar söz konusu olabilir.

Yengeç
Endişeli olduğunuz konular olabilir. Kendinize duyduğunuz geçici güvensizlik önünüzde duran veya karşınıza çıkan fırsatları görmenizi engelleyebilir. Fırsatları yakalamaya odaklanmanız gereken bir hafta sonu.

Aslan
Bazı başlıklarda olaylar rutinin dışına çıkabilir, farklı planlar söz konusu olabilir. Beklentilerinizin dışında bazı gelişmeler de meydana gelebilir. Konu her ne olursa olsun, elbette sizin de olan bitene yapacağınız ekler olacaktır.

Başak
Artık çok faydalı görünmeyen, sonuç vermeyen, hatta zararlı olmaya başlayan ilişki, işbirliği, yöntem ya da işlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yaşadığınız gelişmeler de böyle yapmanızı gerektirebilir.

Terazi
Bu hafta sonu karşı tarafa ne dediğinizi daha net şekilde anlatabilirsiniz. Ancak çok tercih etmeseniz de, fazla açık ve net konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Karşı tarafı da dinlemeniz gerekecek.

Akrep
Görmezden geldiğiniz ya da üstünde durmadığınız konularla uğraşmanız gerekebilir. Çözümlenmesi gereken şeyler var ve bu anlamda yeni planlar yapmak düşündüğünüz kadar zor olmayacaktır.

Yay
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konuların dikkatle ele alınması gerekiyor. Hızla üzerine gidilen konular ters sonuçlar doğurabilir. Yavaş yavaş ilerlemenizde fayda var.

Oğlak
Bazı kişilere akılcı, verimli veya pratik tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Önerileriniz ne kadar faydalı olursa olsun, karşı tarafın “senin tavsiyelerine ihtiyacım yok” tutumuna da hazır olmalısınız.

Kova
Bu hafta sonu bazı konularda belli bir fikre, yola, yönteme veya pozisyona takılı kalmamaya dikkat edin. Asla oralı olmayacağınız şeyler, bazı konuların cevabı ya da çözümü olabilir.

Balık
Başkalarının memnuniyeti için fedakarlık yapacağınız bir hafta sonu. Bu kadar fazla ödün verirken, birkaç gün sonra, yaptığınız bu hareketlere bir anlam verememe ihtimaliniz olduğunu da hatırlatmak isterim Niobe’ce.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI