"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Farklı yöntemler başarıya götürebilir

Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın.

Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Son dönemlerde üzerinde durduğunuz veya para harcadığınız konularda daha hızlı ilerlemek istiyorsanız size bu konuda yardım edebilecek bağlantılara sahipsiniz.

Boğa
Bazı girişimleriniz konusunda olumlu duygulara sahipseniz, bu konularda başarıya ulaşma şansınız giderek artıyor. Bilginize...


İkizler
Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda düşüncelerinizi açıkça dile getirmenizde fayda var. Zira, kelimeleri en iyi şekilde kullanan burçlardan birisisiniz.

Yengeç
Her ne kadar üzerinize uygulanan baskı nedeniyle işleri daha da karmaşık hale getirme veya daha fazla görev üstlenme niyetinde olsanız da, bazı işleri basitleştirmek veya iş bölümü yapmak için yeni yollar bulmalısınız.

Aslan
Üzerinde anlaşma sağlanamayan konuşmaların ve diyalogların sonu tatlıya bağlanabilir. Bazen insanların üzerinde tartışarak birbirini anlaması daha kolay olabiliyor.

Başak
Alışık olduğunuz şeylerden vazgeçememeniz veya bildik yolları tercih etmeniz anlaşılabilir bir durum. Ancak, biraz değişiklik yapmaya da hazır ve eğilimli olmak gerekmez mi?

Terazi
Yapılması gereken bazı işler ya da atılması gereken adımlar konusunda fikirleriniz varsa, paylaşmalısınız. Zira, siz yapmazsanız kimse yapmaz.

Akrep
Başkalarının yardımına ihtiyaç duyduğunuz konuların altından tek başınıza kalkmaya çalışmanızın bir anlamı olmayabilir. Bırakın, diğerleri de yardımcı olsunlar.

Yay
Başarılı kişilerin en önemli özellikleri kendilerine, bilgilerine, yeteneklerine veya kaynaklarına güvenmeleri. Dolayısıyla, kendinize güvenerek bir an önce harekete geçmelisiniz.

Oğlak
Uzun vadeli ya da uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğiniz planlarınızdan birisi gerçekleşmek üzere. Dolayısıyla, sizi yolunuzdan çevirmeye çalışan kişilere inanmamalısınız.

Kova
Sevenleriniz veya hayranlarınız yaptığınız işlerde veya planlarda size destek olmaktan zevk alacaklardır. Tek sorun, neler yapmayı planladığınızı bilmemeleri.

Balık
Kararsız kaldığınız ya da endişelendiğiniz konular varsa, bu girişimlerinizin ya da adımlarınızın nedenlerini hatırlamalısınız. Eğer güvendiğiniz bir şeyler olmasaydı başlamazdınız. Öyle değil mi?

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI