"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Enerjik ve hareketli bir gün

Enerjik ve hareketli bir gündeyiz. Ancak öğle saatlerinde ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbirli olmak, gergin diyaloglardan kaçınmak gerekebilir.

Akşama doğru açılar düzelecek ve daha olumlu diyaloglar kurmamız, fikir alışverişlerinde ya da girişimlerde bulunmamız için bize olanak tanıyacak.
Ama Merkür’ün geri harekette olması, iletişim sorunlarına bağlı aksilikler yaratabilir.
Dolayısıyla randevu yerini, saatini, telefon mesajlarını, mail’leri iki kere kontrol etmekte fayda var.

KOÇ: Hedeflerinize odaklanmanız, diğerlerinin işaret ettiği konulara kulak kabartmanız gereken günler. Amaçlarınıza ulaşabileceğiniz bir dönem olduğu için mutlaka bir yol haritası çizmeniz gerek.

BOĞA: Önerilere esnek yaklaşımınız, sizi birlikte çalışılmak veya hareket edilmek istenen kişi yapıyor. Dolayısıyla, herhangi bir engel ya da gerginlikle karşılaşırsanız bu özelliğinizi kullanmalısınız.

İKİZLER: Tamamlanmış ya da eksiksiz olduğu düşünülen anlaşmaların, planların tekrar üzerinden geçilmesi gerekebilir. Gözden kaçmış eksiklik ya da yanlışlıklar olması ihtimalini ortadan kaldırmalısınız.

YENGEÇ: Çözülmesi zor ya da sürekli problem çıkaran konulara sabırla ve olumlu bir tavırla yaklaşılması, tahammülsüzlük ifadeleriyle karşılanmasından daha faydalı bir etki yaratabilir.

ASLAN: Bazı olayların sonuçları hiç de beklediğiniz gibi çıkmasa bile olayların doğru tarafını veya gerçekleri öğrenmek, işitmek ve doğrulara tutunmak için mutlaka ısrarcı olmalısınız.

BAŞAK: Duygusal hayatınızı veya ticari ilişkilerinizi ilgilendiren başlıca konular bu hafta içinde sıklıkla ön plana çıkabilir. Bu kez bu alanda ilerleme kaydetmenin yolunu bulmanız gerekiyor.

TERAZİ: Gayret etmeniz ve çabalamaktan vazgeçmemeniz durumunda sadece ihtiyaçlarınız değil, hayalleriniz ve istekleriniz de gerçek olacak. Haydi... Terleme zamanı sevgili Teraziler!

AKREP: İş veya özel yaşamınızı ilgilendiren konular tekrar yapılandırılıyor, yeni düzenlemelere gidiliyor. O yüzden bazı konularda ısrarcı olmadan önce olayların şekil almasını beklemelisiniz.

YAY: Belli bir düzenleme, plan ya da strateji tekrar yapılandırılabilir. Farkında olmasanız bile bu değişiklik ya da yeni düzenleme, içinde olumlu geri dönüşler ya da ödüller barındırıyor olacak.

OĞLAK: Geçmiş tecrübeleriniz nedeniyle bugünlerde yaşanan veya yaşanacak olan olaylarla ilgili olumsuz duygulara kapılıyor olabilirsiniz. Ancak bu kez durum farklı olabilir, anı yaşamalısınız.

KOVA: Uygulamada ve detaylarda bazı aksilikler yaşanma olasılığı bulunsa da isteklerinizin gerçek olacağı bir dönemdesiniz. Dolayısıyla ne istediğinize dikkat etmenizde büyük fayda var.

BALIK: Bazı kişiler bazı konulara farklı şekilde yaklaşmanız konusunda size önerilerde bulunabilir. Söylenenleri mantıklı bulmasanız da dikkatle kulak vermenizde ve ciddiye almanızda fayda var.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI