"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Emin olmayan konuşmasın!

Maddi ya da duygusal düzenlemeler ya da kararlara gerçekçi yaklaştığımızdan emin miyiz? Gerçekten tutkularımızdan bağımsız veya tarafsız bakabiliyor muyuz? Kendinden güvenli şekilde ön plana çıkma eğilimimiz güzel, ama kalben ve mantıken içten içe kafamızda soru işaretleri varsa, kafamız karışıksa bu hafta sonu sezgileri ihmal etme zamanı değil! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bazı konuların sizin işinize yarayan kısımlarına odaklanabilirsiniz. Bazı kişiler size yardımcı olabilecek adımlar atmaktan kaçarsa, siz de kendi başınıza ilerlemenin bir yolunu bulursunuz.

Boğa
Bu hafta sonu, belli konulardaki durumunuzda değişiklik yapmanıza yardım edecek çok sayıda fikir birbiriyle yarışabilir. Seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

İkizler
Bazı konuların yeniden organize edilmesi veya bazı işlerin ortaya çıkmadan önce test edilmesi çok daha etkin şekilde devreye sokulması anlamına gelebilir.

Yengeç
İlerlemenize veya tanınmanıza yardımı olabilecek kişilerle iletişim kurma şansını yakalayabileceğiniz fırsatlar kapıda.

Aslan
Önümüzdeki birkaç gün içinde mevcut pozisyonunuzda bir ilerleme söz konusu olabilir. Ancak şu günler, belli konularda anonslar yapmak için uygun olmayabilir.

Başak
Bazı konularda bilgi sahibi olabilmek için amansız bir ihtiyaç içerisinde olabilirsiniz. Ancak, şimdilik bu isteği ertelemenizde fayda var. Aksi takdirde, istemediğiniz bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz.

Terazi
Sezgilerinize güvenmeniz durumunda en zor durumları çözebilir veya en zor soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Akrep
Konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Gökyüzü bugünlerde başarmak istediğiniz konularda sizi destekliyor. Tek ihtiyacınız planlarınıza sadık kalmanız olabilir.

Yay
Şimdilik, bazı ihtiyaçlarınızı içinde bulunduğunuz topluluğun iyiliği için ertelemenizde fayda var. Zira, bu ihtiyaçları bir hak olarak görmeniz durumunda istediğiniz tepkileri almanız zor olabilir.

Oğlak
Gökyüzünün bugünlerdeki mesajını doğru okuyabilirseniz, kötümser düşünmek yerine iyimser olabilir ve belli plan, anlaşma ya da sözleşmelerinizin uzun vadeli olacağı yönündeki işaretlerin farkına varabilirsiniz.

Kova
Etrafınızdaki kişiler katılımcı olmasa da sizin, en kötü şeyin bile iyi tarafını görmeye çalışmanızda fayda var.

Balık
Bazı konularda şüpheleriniz olsa da yüzünüzdeki gülümsemeyi korumak zorunda olabilirsiniz. İyimser görünmeye çalışmalısınız

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI