"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Eleştirilerle karşılaşabilirsiniz

Otorite (eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen gibi) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz.

Eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.


KOÇ
Fiziksel anlamda kendinizi daha iyi hissetmek için yeni yollar arayabilirsiniz. Rekabet içeren ortamlar neyin önemli neyin önemsiz olduğunu anlamanızı sağlayabilir.

BOĞA
İmkansızın peşinden gitmeniz sizi bazı olaylardan soğutabilir. Sizi rahatsız edebilecek olaylardan ya da kişilerden kaçınmak için hesaplayarak ilerlemeniz gerekiyor. Ortam değişikliği size iyi gelecek ve vizyonunuzu geliştirecektir.

İKİZLER
Kendi işinizi kendiniz yapmalısınız. Ekip çalışmaları ya da başkalarının yardımları kendi başınıza halledebileceğiniz işlerin yavaşlaması veya karışması anlamına gelebilir. Aşırı tepkiler veren veya sizi yanlış yönlendiren kişilerle de karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ
Bazı değişiklikler yapılması gerekiyorsa diğerlerinin değil, sizin istediğiniz değişiklikler olmasına gayret edin. Akıllı bir hamleyle herkese yönetimi devralablir ve işleri yoluna koyabilir durumda olduğunuzu gösterebilirsiniz.

ASLAN
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda tartışmalara dahil olmanız durumunda duygusal problemler söz konusu olabilir. Öfkeli veya aşırı tavırlar sorunun büyümesine neden olacaktır. Sakin kalıp çözüme odaklanmalısınız.

BAŞAK
Tecrübeli veya konusunda uzman kişilerden öğrenecekleriniz var. Başkalarının yanlışları sizin için öğretici olabilir. Sosyal ortamlarda yeteneklerinizi ve yapabileceklerinizi gösterme şansı bulabilirsiniz.

TERAZİ
Diğerlerine yardımcı olarak bazı konularda tatmin olabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşebilirseniz, dış görünüşünüzde, imajınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

AKREP
Sevdiğiniz kişilerle tartışma riskiniz var. Bu tür bir durum zaman kaybı ve ileride yaşanacak pişmanlıktan başka bir sonuç doğurmayacağı için kafanızı başka şeylerle meşgul etmenizde fayda var.

YAY
Söylediklerinize dikkat etmemeniz durumunda olaylar kontrolden çıkabilir. Bazı yeteneklerinizi abartmanız çevrenizin sizi yadırgamasına neden olabilir. Kelimelerinizi dikkatli kullanmalısınız.

OĞLAK
Gündeme gelen bazı plan ve projeler maddi açıdan gelecek vaat ediyor olabilir. Gereksiz yanlışlardan veya tuzaklardan kaçınabilmek için direksiyona sizin geçmenizde fayda var. İlginç durumlardan fayda sağlayabilirsiniz.

KOVA
Bazı konularda duygu ve düşüncelerinizi paylaşmadan önce, karşı tarafın duygu ve düşüncelerine kulak vermenizde fayda var. Duygularınızı kontrol edebilirseniz, sakinliğinizi korumanız daha kolay olacaktır.

BALIK
Geniş vizyonunuz sayesinde, plan ve projelerinizi işbirliği arayışındaki kişilerle paylaşmanın faydasını görebilirsiniz. İşlerin istediğiniz gibi ilerleyebilmesi için esnek olmaya gayret etmenizde yarar var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI