"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Eee! Nerede kalmıştık?

Her tatil kısa sürer ya, benimki de alışkanlığı bozmadı. Yokluğumda yazıların hoşunuza gittiğini umuyor, hepinizi öpüyor ve sözü uzatmadan asli görevime dönüyorum.

Sevgili dostlar, bugünden itibaren önümüzdeki haftanın ortalarına kadar aslında durumun gerektirmediği veya bazı uzman kişilerin normal şartlar altında önermeyeceği adımlar atma eğilimimiz artabilir. Dolayısıyla, internet alışverişlerinde hiç tanımadığımız insanlara, sadece güvenilir bir ses tonları olduğu için kaparo yollamamız doğru olmayabilir. Hatırlatmakta fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bugünden itibaren işinizi ilgilendiren konularda görüşmeler ve iletişim hızlanabilir. Başvurular, önemli randevular vb konular üç hafta boyunca gündemde olabilir.

Boğa
Eviniz ve ailenizle ilgili konuların ağırlıklı olduğu bir dönemdesiniz. Tadilat, dekorasyon, evde konuk ağırlama, evle ilgili alışverişler ön planda bugünlerde.

İkizler
Ailenizle ilgili konuların gündeme alınacağı günlerdesiniz. Ertelenen veya üzerinde yoğunlaşılması gereken konularda diyaloglar artabilir.

Yengeç
Önümüzdeki bir hafta içerisinde kazançlı alışverişler söz konusu olabilir veya elinize bir para geçebilir.

Aslan
Aile ilişkilerinizin ön planda olduğu günler. İlişkilerde gerilim hissedilebileceğiniz için doğru şekilde hareket ettiğinizden emin olmanız gerekiyor. Kariyerinizi ilgilendiren önemli görüşmeler veya teklifler yolda!

Başak
Kendinizi doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki hafta sonuna doğru kendinizi ruhen rahatlamış hissedebilirsiniz.

Terazi

Bugünden itibaren, arkanızdan çevrilen işler dikkat gerektirebilir ya da arkadan yapılan konuşmalar artabilir. Konuşmaları büyütmemenizde ve yolunuzda devam etmeye odaklanmanızda fayda var.

Akrep
İş yaşamınızda ve aşk hayatınızda sizi mutlu edecek bazı teklif ve önerilere açık bir haftalık süreçtesiniz.

Yay
Bugünden itibaren kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren konulara odaklanmaya başlayabilir, yeni planlar yapabilir, görüşme trafiğinizin hızlandığına tanık olabilirsiniz.

Oğlak
Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatleri, eğitim, bilişim, hukuk, ticaret, medya, elektrik elektronik veya ulaştırma başlıklı konular ön plana çıkmaya başlıyor. İlişkide olduğunuz kişilerin hayatındaki olumlu gelişmelerden etkilenebilirsiniz.

Kova
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler (kredi, burs, sponsorluk, nafaka, miras, prim vb) ön plana çıkmaya başlıyor. Bu alanlarda zeki ve dikkatli olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda bir hafta içinde olumlu gelişmeler söz konusu.

Balık
Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi hızlandırmak ve iletişimi arttırmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI