"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Duygu paylaşımı

Duyarlılığımızın arttığı ve özellikle ev, aile, millet ve vatan başlıklı konularda hassas olmaya özen göstereceğimiz, birbirimizi daha iyi anlamak ve empati yapmak isteyeceğimiz bir gündeyiz.

Kendimizi koruma altında ya da güvende hissetmek isteyebiliriz. Hayallerimizde artış olabilir, sezgilerimize güvenebiliriz. 

Duygularımızı paylaşmak isteyeceğimiz bugün, kırgınlıkları düzeltmek için fırsatlar sunabilir. Dua etmek ve dileklerde bulunmak için de uygundur.

Koç

Bazı konular netleşmeye başlıyor. Bunların yeniden yapılandırılması gerekiyorsa bir an önce yapabilir ve herkesin kendi yolunda rahatça devem etmesini sağlayabilirsiniz.


Boğa

Sağılığınızı, refah ve huzurunuzu ya da işinizi ilgilendiren konularda bazı başlıklar dikkat gerektiriyor olabilir. İhmal etmemekte fayda var.


İkizler

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, istediğiniz veya beklediğiniz bir işbirliği gerçekleşme şansı bulabilir. Ayrıca bir girişiminiz hızlıca sonuçlanabilir.


Yengeç

Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var.


Aslan

Çevrenizdeki kişilerden yardım görebileceğiniz günler. Maddi-manevi katkısı olabilecek kişilerle ilişkilerinizde katı ve bazı başlıklarda ısrarcı olmamaya dikkat edin.


Başak

İş hayatınızda veya özel yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak veya kendinizi geliştirmek istiyorsanız başkalarının tavsiyelerine de kulak vermelisiniz. Danışmanlık almaktan çekinmemeniz durumunda kendinizi yenilmenizi sağlayacak fırsatlar doğabilir.


Terazi

Hayata daha geniş bir perspektifle bakmanız durumunda, bazı ilişkilerinizi, işlerinizi veya yaşadığınız yeri başka bir gözle görebilirsiniz. Gerekli değişikliklerin yapılması ihtiyacının farkına varabilirsiniz.


Akrep

Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Bir süredir kafanızı karıştıran konularda kalbinizin sesine kulak vermeniz sizi doğru yere taşıyabilir.


Yay

Sizden yaşça büyük veya tecrübeli kişilerden akıl alabilirsiniz. Akılcı yaklaşımları belli konularda ilerlemenizde veya bazı problemlerin çözümünde size yardımcı olabilir.


Oğlak

Bazı alanlarda pozisyonunuzu veya bulunduğunuz yeri doğru tahlil etmeniz başlanacak yolun ilk adımı olabilir. Özellikle sosyal gruplar içindeki rolünüzü belirlerken bazı bilgileri doğru değerlendirmeniz gerekebilir.


Kova

Bazı projeler planladığınızdan daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir. Ancak güzel olan hiçbir şey kolay değildir zaten. Öyle değil mi? Sizi şaşırtabilecek gelişmeler söz konusu olabilir bugünlerde.


Balık

İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kendi kararlarınızı bizzat kendiniz vermelisiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI