"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Burcunuz bugün ne diyor?

KOÇ: Kendinizi iyi hissetmek için çalışmalara başlayacağınız 1 aylık sürece giriyorsunuz. Her ne kadar bitmek bilmez bir enerjiniz olsa da, ele aldığınız olaylarda kendinizi yormamaya dikkat edin.

BOĞA: Aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilişkilerinizin ön planda olacağı bir sürece giriyorsunuz. Sevme ve sevilme ihtiyacınız artabilir. Önümüzdeki haftalarda aşk hayatınız canlanacaktır.

İKİZLER: Bugünden itibaren daha çok eviniz, gayrimenkulleriniz, mal varlıklarınız, yaşadığınız yer veya ailenizle ilgili mevzularla uğraşmanız gerekebilir. Eviniz ya da ailenizle ilgili işlere zaman ayırabilirsiniz.

YENGEÇ: İmajınızı yenileyeceğiniz, popülaritenizin artacağı, gelen teklif veya davetlere yetişmekte zorlanabileceğiniz 1 aylık sürece giriyorsunuz.

ASLAN: Ev ve aileyle ilgili konuları olumlu şekilde ele almaya çalışmalısınız. Olumlu düşünmek, kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Bu esnada kendi çıkarlarınızı ve faydanızı da düşünmenizde fayda var.

BAŞAK: Bugünden itibaren pek çok alanda yepyeni olasılıklara açık 1 aylık sürece giriyorsunuz. Öncelikleriniz değişebilir ve odaklandığınız konularda önemli sonuçlar elde edebilirsiniz.

TERAZİ: Bugünden itibaren her ne kadar iş teklifleri, yeni iş veya sorumluluklar devrede olsa da, daha dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Hayatta yaptıklarınızı sorgulamak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

AKREP: Size artık bir şey ifade etmeyen kişilerden, gruplardan veya işbirliklerinden uzaklaşmanız gerektiğini anlayacağınız ve amaçlarınıza odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz.

YAY: Bu haftadan itibaren, işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konuların devreye gireceği, sosyal yardım kuruluşlarında ve faaliyetlerinde yer alabileceğiniz 1 aylık sürece giriyorsunuz.

OĞLAK: Duygusal konularda yeni boyutlara açılacağınız, yabancılarla ilişkiler, hukuk, eğitim, dış ticaret, yurtdışı bağlantılı işler veya seyahatler başlıklarının ön plana çıkacağı 1 aylık sürece giriyorsunuz.

KOVA: İşbirlikleri, hukuki konular, ortak kaynak kullanımı gerektiren işler (Burs, kredi, vergi, sigorta, komisyon, miras, prim gibi) türünde başlıkların ön plana çıkabileceği 1 aylık sürece giriyorsunuz.

BALIK: Her türlü ikili ilişkide hareketliliğin ön planda olacağı 1 aylık sürece giriyorsunuz. Yakın çevrenizdeki kişiler veya ortaklarınız sabrınızı zorlayabilir.

X