"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Burcunuz 10 Ekim için ne diyor?

Koç
Bu sıralar kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanımanızı sağlayacak yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Hayatınıza ışık tutacak bu yeni gelişmeler ışığında, planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Boğa
Bazı olaylara olan bakış açınızı değiştirmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğiniz birtakım istekleriniz vardı. Şimdilerde bu isteklerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler
Olayları akışına bırakmanın tam sırası. Sonrasında nasıl açıklayacağınızı bilemediğiniz konuları bir türlü oluruna bırakamıyorsunuz. Fakat bu hiçbir şeyi çözmez. Bu yüzden siz siz olun, en azından bu hafta hiç olmadığınız kadar anlık yaşayın.

Yengeç
Canınızı sıkacak birtakım olaylar yüzünden huzurunuz kaçabilir. Üstünde fazla durmayın ve derin bir nefes alın. Planlarınızı uygulamak zor gelse bile, asla vazgeçmeyin ve ertelemeyin. Çünkü sonunda bunun meyvelerini toplayacak olan yine siz olacaksınız.

Aslan
Olduğunuz yerde saymanız bazılarının işine geliyor olabilir. Buna izin vermeyip, sadece kendi işinizle ilgilenmek istediğiniz için de sizi zorlayacak birtakım girişimlerde bulunabilirler. Bu hafta bazı anlaşmazlıklar kapıda!

Başak
İhtiyacınız olan bilgileri elde edene kadar sabırlı olmanız ve bir süre beklemeniz gerekiyor. Özellikle bu ara maddi durumunuz ya da bazı anlaşmalarınızla ilgili daha detaylı bilgi edinmeniz şart. Tabii bu arada kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi netleştirmek konusunda da bir nebze zorlanabilirsiniz.

Terazi
Ailenizin, yakın çevrenizin veya iş arkadaşlarınızın sizden bekledikleriyle, sizin onlara verebilecekleriniz tamamen farklı olabilir. Ancak bu gibi durumlarda herhangi bir gerginlik yaşamamak tamamen sizin elinizde.

Akrep
Bazı plan ve programlarınız size eskisi kadar cazip gelmeyebilir. Hatalı durumlarda ya da beklenen verimin alınamadığı işlerde bahane üretmek yerine, bunlardan tamamen uzaklaşma yolunu seçebilirsiniz.

Yay
Olası işbirlikleri veya ilişkiler söz konusu olduğunda siz ve onlar arasında gözle görülür farklar olduğunu sezeceksiniz. İlgi alanlarınız, olaylara ve hayata bakış açılarınız bu kadar farklıyken, bir iş ortaklığını yürütmenin aslında zor olduğunu karşı tarafa da çok geç olmadan açıklamanız gerekiyor.

Oğlak
Belli konularda kendinizi baskı altında hissedebilir ve bu baskıyı daha da perçinleyecek stresli olaylar yaşayabilirsiniz. Kendinizi sıkmadan, biraz esnek ve açık fikirli olmaya çalışın. Büyük bir titizlikle yaptığınız planlarınızda bile belli değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Kova
Bugüne kadar destekçisi olduğunuz kim, ne varsa, bir anda bu desteği artık sürdüremeyeceğinizi hissedebilirsiniz. Bu ara vedalaşmanız gereken birisi ya da sonlandırmak isteyeceğiniz bir iş olursa da hiç tereddüt etmeden nokta koyacaksınız.

Balık
Birtakım konularda gereken her tedbiri aldığınızı, en iyilerle ilerlediğinizi veya en iyi şeyleri seçtiğinizi düşünüyorsunuz. Ancak işin maddi boyutunu hesaba katmamış ve bazı detayları gözden kaçırmış olma ihtimaliniz yüksek. İleride herhangi bir sorun yaşamamınız için bu detaylara bir kez daha gözatmanızda yarar var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI