"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Beklenen an gelmiş olabilir

Adımlarınızı doğru atmanız ve planlarınızı detaylı şekilde ele almanız durumunda çok uzun zamandır beklediğiniz hamleyi yapma ya da soru işaretlerini giderme veya olaylara çözüm getirme şansınız olabilir.

Bu esnada yol üzerinde, sürpriz gelişmeler yaşanırsa veya birkaç değişiklik yapılması gerekirse, bu durum sadece en iyi sonucun ortaya çıkması için olacaktır. Unutmamanızda fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Sevgilinizin cinsel konulardaki yaklaşımları bu aralarda her zamankinden daha farklı. Ona biraz zaman verirseniz, her şeyin eskisi gibi olduğunu göreceksiniz.

Boğa
Bu aralarda yaşanan finansal gelişmeler moralinizin yükselmesini ve hayata daha ılımlı yaklaşmanızı sağlayacak. Yine de uygulamaya koyduğunuz kurallarınızdan vazgeçmemeli ve bir süre daha disiplinli gitmelisiniz.

İkizler
İşinizin yabancı ülkelerle bağlantılı kısmıyla bugün daha yoğun olarak ilgilenmeniz gerekli. Yurtdışından iş bağlantısı yaptığınız misafirleriniz gelebilir.

Yengeç
Sevdiğiniz insanın iş seyahatinde olması yüzünden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ama onun ailesinden birileriyle çok hoş vakit geçirebileceğinizi de bilmelisiniz.

Aslan
Zihinsel olarak o kadar aktifsiniz ki, bugün kendinizi tamamıyla ütopik düşüncelere kaptırabilirsiniz. Kontrollü olun demeye gerek yok, zaten içsel disiplininiz daha ileri gitmenizi engelleyecektir.

Başak
Oldukça pozitif, verimli ve günlük yaşamın daraltısından rahatlıkla kendinizi sıyarabileceğiniz bir gündesiniz. Pozitif ruh halinizin bedensel olarak iyi hissetmenizde etkili olduğu kesin.

Terazi
Üstlerinize üstün performansınızı gösterebileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gündesiniz. Bu alandaki hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Fiziksel olarak da çok güçlü hissedeceğiniz bir gün.

Akrep
Sevdiğiniz kişiyle ailesi hakkında konuşmak fikrinden vazgeçmelisiniz. Bırakın, sorunları o kendisi görsün. Dizlerinizi ve bacaklarınızı güçlendirmeniz gerekiyor.

Yay
Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.

Oğlak
Hedeflerinizde daha gerçekçi olmanız gerektiğini size anımsatacak bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Belki de amaçlarınızın gözden geçirilmesi konusunda amirlerinizden yardım alabilirsiniz.

Kova
Sevdiğiniz insanın arkadaşlarıyla tanışacak ve size ne kadar önem verdiğini bir kez de onlar sayesinde göreceksiniz. Ona karşı hissettiğiniz her duygunun, onda saklı bir karşılığı var.

Balık
Dostluklarınıza güvenmekte hiç de haksız değilsiniz. İhtiyacı olan her anda, yanı başında dostunu bulabilen nadir şanslı kişilerdensiniz. Tabii bu ilişkiler tek taraflı değil.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI