"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Başak burcunda Güneş Tutulması

Başak burcundaki Güneş tutulması, 1,5 ay boyunca iş hayatı ya da sağlık içerikli konularda olumlu değişiklikleri devreye sokabilir.

Bu esnada yeni alışkanlıklar edinebilir, eski alışkanlıklarımızı değiştirme kararı alabiliriz. Bir süredir üzerinde yoğunlaştığımız işleri tamamlamamızı, mükemmelleştirmemizi ve ortaya koymamızı gerektiren durumlar söz konusu olabilir.

Tutulmanın Başak burcunda olması; sağlık, tıp, hijyen, temizlik ve ekonomiyi ilgilendiren konularda, güvenlikle ilgili başlıklarda hareketliliğin artabileceğini, ancak bu başlıklarda yeni yapılanmalar içerisine de girebileceğimizi işaret ediyor.

Tutulma olumsuz açılar altında oluşmadığı için, yanıltıcı etkileri ve suyla ilgili başlıklarda oluşturabileceği olumsuzluklar hariç, yeni başlangıçlara olanak tanıyabilir.

Bugünlerde, ne kadar olumlu düşünürsek düşünelim, hangi olumlu gelişmeyi yaşarsak yaşayalım yüzümüzü güldürmüyor. Acımızı dindirmiyor. 29 ve 30 Haziran tarihinde yazdıklarım aynen devam ediyor.
Tanrı’nın şefkatli eli ülkemizin üzerinde olsun. Hepinize iyi pazarlar, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Önümüzdeki 1,5 aylık süreçte, sağlığınızla ilgili konuları daha fazla ciddiye alabilir, kontrollerinizi yaptırabilir, spora veya diyete başlayabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren yenilikler de gündeme gelebilir.

Boğa
1,5 ay boyunca, yaratıcılık gerektiren işlerde kendinizi ortaya koyma, güzel işler çıkarma eğilimi artıyor. Aşk hayatında yenilikler var. Mevcut ilişkiler canlanabilir. Yeni aşklar ve çocuk başlıklı konularda gelişmeler olabilir.

İkizler
1,5 aylık süreçte, ailevi sebeple evle ilgili bir değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Belki de aileye yeni bir üye katılabilir. Platonik aşklar gerçeğe dönüşebilir veya tam tersi tutkulu aşklar da tutukluk yaşanabilir.

Yengeç
1,5 aylık süreçte, ev ve iş arasında kalabilir, herkesi memnun edecek çözümler bulmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevreyle stresli durumlar oluşabilir. İkili ilişkilerde baskılardan uzak durun, kariyer konularına hassas yaklaşın.

Aslan
1,5 ay boyunca, yaşanacak gelişmeler harcamalarınızı kontrol altına almanız gerektiğini anlamanızı sağlayabilir, bir ani ödeme gündeme gelebilir. Belli alanlarda aradığınız insanı ya da insanları bulabileceğiniz bir süreç.

Başak
1,5 ay boyunca kendinizde, yaşam tarzınızda veya hayata bakışınızda ani değişikliklere neden olabilecek gelişmelere açıksınız. Yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili başlangıçlar da söz konusu...

Terazi
1,5 aylık süreçte, ilginizi çeken bir konu, kişi veya işbirliği bir anda olayların merkezi haline gelebilir. Gizli ilişkiler veya işbirlikleri kurma eğilimini artıran bir süreç. Ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Akrep
1,5 ay boyunca, yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Katılacağınız gruplarda, objektif fikirlerinizi göstermeniz beklenebilir. Arkadaşlarınız ise ne düşündüğünüzü bilmek isteyebilir.

Yay
1,5 ay boyunca kariyer veya ait olduğunuz toplulukları ilgilendiren konularla uğraşmanız gerekebilir. Hazırlanması gereken sunumlar ve faturalarla ilgili konular yorabilir. Kariyerle ilgili yenilikler var, seçenek bolluğu kararsızlık yaratabilir.

Oğlak
1,5 aylık süreçte, seyahatler ve yeni eğitim fırsatlarıyla alakalı başlıklar gündemde. İş gezileri, yolculuklar artabilir. Otorite konumundaki kişilerle görüşmeleriniz hız kazanabilir, tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz.

Kova
1,5 aylık süreç, borçların ödenmesi, kazançların paylaşılması, nafaka/miras gibi birden çok kişiyi ilgilendiren konularda anlaşmaya varılması açısından zor olabilir. Partnerinizin hayatındaki olumlu değişiklikler size de olumlu yansıyacaktır.

Balık
1,5 aylık süreçte özsaygınız artabilir. Sonlandırılması/sonuçlandırılması gereken ilişkilerde son kararı verebilirsiniz. Geçmişle bağlantılı kişilerin tekrar ortaya çıkabileceği, bu kişilerin “doğru insan” olduğunu anlayabileceğiniz bir süreç.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI