"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Balık burcunda dolunay: Eski yaralar kanayabilir

Bugün Balık burcunda meydana gelen dolunay, bazılarımızı hassaslaştırabilir.

Söylenen cümleler yaraları kanatabilir, yaralayıcı olabilir, geçmişte yaşananların hatırlanmasına yol açabilir veya diyalogları gerebilir. Önemli konuları konuşurken yanlış anlaşılmamaya özellikle dikkat edin. Zaten tünelin sonundaki ışık görünmeye başlıyor. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren, umutlu olmak için daha fazla sebebimiz olacak.

Koç
Önümüzdeki beş günlük süreçte, özel yaşam, iş hayatı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda bazı gerçekler açığa çıkabilir. Bugün, gerektiği zaman gerektiği yerde olmayan kişiler nedeniyle gerilim yaşanabilir.

Boğa
Riskli adımlar atmak, riskli maddi kararlar almak için uygun günler değil. Aşk hayatınızda yanıltıcı etkiler söz konusu. Bazı kişi veya düzenlemelerin işinize yaramadığını, gereksiz olduğunu fark edebileceğiniz günler.

İkizler
İş hayatınızda dikkatli olmanız gereken beş günlük süreçtesiniz. Ufak tefek olumsuzluklar yaşanabilir. Neyse ki aşk hayatınızda hareketlilik söz konusu ve yakın çevreden kişilerle ilişkiler gelişebilir.

Yengeç
Bazı konuların farklı ele alınması durumunda daha verimli işleyeceği konusundaki ısrarınız, daha önemli konulara zaman ayırmanızı engelliyor. Ticaret, seyahat veya eğitim alanlarında hareketlilik görülebilir.

Aslan
Sadece sizin uzman veya hakim olduğunuz konularda fikirlerinizin doğruluğu konusunda ısrarcı davranmanız doğal. Ama yine de olaylara farklı bakış açısıyla bakmaktan hiçbir zarar gelmez; öyle değil mi?

Başak

Önümüzdeki beş gün, özel yaşamınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Bu süreçte kendi öncelikleriniz ile özel hayatınızın gerektirdikleri arasında denge kurmanız yerinde olacaktır.

Terazi
İş hayatınızı ilgilendiren konularda stresli beş günlük süreçtesiniz. Hemen hemen herkesin hassas olduğu bugünlerde, önemli konuları dile getirmeyi ertelemek daha doğru olacaktır.

Akrep
Özel yaşamınız başta olmak üzere, hayatınızın bazı alanlarında sonlanma veya sonuçlanma enerjileri devrede. Gelişmelerden zarar görmek yerine fayda sağlamak için kırılgan konularda konuşmamak daha doğru olacaktır.

Yay
İşiniz ve aileniz arasında denge kurmakta zorlanabileceğiniz beş günlük bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. İki tarafın da artan beklentileri gerilime neden olabilir. Sakin kalmaya çalışın.

Oğlak
Bu hafta sükuneti korumanızda büyük yarar var... Özellikle kardeşleriniz, komşularınız veya akrabalarınızla ilişkileriniz başta olmak üzere ikili ilişkilerde gerilim yaşanabilecek beş günlük süreçtesiniz.

Kova

Maddi konularda hassasiyetlerin ortaya çıkabileceği günlerdesiniz. Beş gün boyunca alacak-verecek dengesini iyi kurmanız, bu anlamdaki ilişkilerde yaşanabilecek gerginlikleri doğru yönetmeniz gerekli.

Balık

Maddi konularda dikkatli hareket edililmeli. Her tür ilişkide gerilim oluşabilir. Borç-alacak meselelerinde beklediğiniz desteğin gelmesi zaman alabilir. İkili ilişkilerde sonlanma kararı almak için yanlış günler.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI