"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Ayağınızı yere sağlam basın

Evimiz, ailemiz, sahip olduğumuz şeyler ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda.

Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız.
İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Değişim için uygun günler. Değiştiremeyeceğinizi düşündüğünüz şeyler için harekete geçin. Sonuç sizi şaşırtacak.

Boğa
Bazı konulardaki tavsiyelerinizin veya eleştirilerinizin karşı taraf için olumlu değişikliklerin yolunu açabilir. Buna rağmen, bu kişilerin sizi dinlememesi olasılığına karşı da plan yapmanızda fayda var.

İkizler
Mevcut alternatiflerinizi bilirseniz, seçim yapmanız daha kolay olacaktır. Yeni ortaya çıkan haberlere veya bilgilere göre sizin için hangi yönde ilerlemenin doğru olacağını daha rahat bulabilirsiniz.

Yengeç
Enerjinizin yüksek olması veya iyimser olmanız çok normal. Zira, pek çok iyi haber ardı ardına gelebilir. Haberler yolda!

Aslan
Herkesin ayakları birkaç gün içinde yere basmaya başlayacaktır. O güne kadar kimsenin ilişkisine veya işine karışmamakta fayda var.

Başak
Doğru zamanda doğru yerde olduğunuzun farkındasınız. Plan ve programınızı hızla uygulamaya devam edin.

Terazi
Bazı kişiler bazı konularda farkında olmadan kendi kendilerini kandırıyor veya yanlışa yönlendiriyor olabilirler. Ancak, sizin bu konuda onları uyarmaya çalışmanızın da çok fazla yararı olmayabilir ya da zorlanabilirsiniz.

Akrep
Olumlu düşünmeli ve istediğinizi aldığınızı hayal ederek yola çıkmalısınız. Olumlu düşünmeyi yaşam tarzı olarak kabul edenler hayatta daha fazla yol alıyor ne de olsa.

Yay
Hassas bir şekilde uyardığınız ya da tavsiyelerde bulunduğunuz kişiler sözlerinize kulak asmayabilirler. Bu kişilere tepki vermek niyetindeyseniz, şimdilik bu durumu ertelemeniz daha doğru olur.

Oğlak
Yeni başlayacağınız girişimlerinizde ya da ilerlemek istediğiniz konularda hata yaşamamak için organize ve planlı şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Kova
Ani tepkiler, aniden harekete geçmek veya girişimde bulunmak bugünlerde size başarı getirmeyecektir. Bunun yerine detay odaklı ve organize olmak gerekiyor.

Balık
Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Ancak, genelde endişeli bir mizacınız olduğunu hatırlamanız, biraz olsun rahatlamanızı ve atacağınız adımların sağlamasını daha rahat bir kafayla yapmanızı sağlayacaktır.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI