"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aşırı tepkilerden kaçınmak en iyisi

Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz.

Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Planlarınız ve ilişkileriniz üzerine kafa yorabilirsiniz. Hangisinin faydasız hale geldiğine karar verip yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Boğa
Belli bir ilişki, anlaşma, plan ya da düzenlemenin size geri dönüşü ve getirisi üzerine detaylı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın kârının ve avantajlarının sizinkilerin çok üzerinde olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

İkizler
Bazı kişiler bazı konularda geliştirdikleri yargıların ya da fikirlerinin yanlışlığını kabullenmemekte ısrarcı olabilir. Siz yine de gereksiz tartışmaların içinde yer almamaya bakın.

Yengeç
Bazı kişiler bazı hareketlerinin istenmeyen sonuçlarını öngöremiyor olabilirler. Olası istenmeyen sonuçları bu kişilere anlatmak zor olabilir.

Aslan
Mevcut pozisyonunuzda gelişme kaydetmenin bir yolu olabilir. Bazı kişilerin öneri ve tavsiyelerine kulak vermeniz durumunda fayda sağlayabilirsiniz.

Başak
Geleneksel veya alışılmış şekilde düşünürseniz bazı ilişkilerinizin kontrolünü ele almak isteyebilirsiniz. Ancak bunun size bir faydası olmayabilir.

Terazi
Ne istediğiniz konusunda net olmamanız istenileni elde etmeyi zorlaştırıyor. İsteklerinizi netleştirmeli ve o noktaya doğru en kısa yoldan ulaşmanın ve başarmanın yöntemlerini bulmalısınız.

Akrep
Büyük planı gerçekleştirmenizi sağlayabilecek sayısız yöntem, fırsat ve yol var. Ancak, siz ufak şeylerle veya belli bir ilişkiyi yönetmekle zaman kaybediyorsunuz.

Yay
İlk adım atılmamış olsaydı hiçbir hedef gerçekleşemezdi. Dolayısıyla d, adım adım bile olsa kendinizi motive edip işe koyulmalısınız.

Oğlak
Etki alanınızda olmayan konularla uğraşmanın size hiçbir faydası yok. Bırakın olaylar akışında gelişsin, esnek ve rahat olmanın farkını göreceksiniz.

Kova
Detaylara takılmak, soruların önüne geçememek ve ayrıntılar nedeniyle sıkıntı yaşamak zamanı değil. Olayların akışına bırakılması gereken bir gün.

Balık
Aslında tarzınız olmasa da bazı konuların, planların, işlerin veya ilişkilerin zamanını doldurduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama acaba doğru mu düşünüyorsunuz? Ya da bir kere daha düşünemez misiniz?

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI