"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Ani gelişmelere açık günler

Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması, pozitif ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları destekleyecek.

Buna rağmen Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm hafta sonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak.
Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden kaçınmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir.
Hepinize keyifli günler. Sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bazı konularda açık davranmamanız problemlere neden olabilir. Mücadeleci ortamlara girebileceğiniz, tartışmalardan uzak kalmanız ve sır saklamamanız gereken birkaç güne giriyorsunuz. Rekabetten uzak durun.

Boğa
Bugün veya hafta sonu, bazı kişilerin işlerine karışmanız durumunda problem yaşayabilirsiniz. Suçlanan taraf olmak istemiyorsanız, başkalarının karıştırdığı durumlara müdahale etmemenizde fayda var. Geri planda kalmanız ve kendinizi geliştirebilecek işlere zaman ayırmanız daha faydalı sonuçlar doğurabilir.

İkizler
İstediğinizi almak için bilgi ve tecrübelerinizin faydasını görebilirsiniz, ama mantığı elden bırakmayın. Bugün veya hafta sonu, bazı durumları farklı şekilde yönetmeye ya da yönlendirmeye çalışmak, güvenebileceğinizi düşündüğünüz kişilerin ters tepkilerini toplamanıza neden olabilir. Hayatınızdaki olayları başkalarıyla paylaşmamanızda fayda var.

Yengeç
Planlarınızı uygulamanıza veya hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımı dokunabilecek kişilerle bir araya gelmeniz durumunda istekleriniz gerçekleşebilir. Farklı bağlantılar kurmanın şaşırtıcı sonuçlarını görebileceğiniz günlerdesiniz.

Aslan
Kaldırabileceğinizden fazlasına talip olmanız problemlere neden olabilir. Bırakın herkes üzerine düşeni kendisi yapsın. Konuşarak zaman kaybetmemeli ve uygulamaya geçip istediğiniz şeyleri yerine getirmelisiniz.

Başak
Yeni kişilerle tanışmanızı veya mevcut ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilir, arkadaş toplantıları esnasında yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda.

Terazi
Her ne kadar oldukça mantıklı ve işe yarar fikirlere sahip olsanız da, diğerleri fikirlerinizdeki ışığı göremeyebilirler. Dolayısıyla olumsuz tepkiler almanız durumunda, tartışmalara dahil olmamalı ve kontrollü davranmalısınız. Duygusal tepkiler vermeyin ve kendi bildiğiniz şekilde ilerlemeye devam edin.

Akrep
Dış görünüşünüze odaklanmalı, imajınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız. Negatif tavırları olan kişiler enerjinizi düşürebilir veya moralinizi bozabilirler, ama siz değerinizin farkındasınız. Rekabeti sevmeyen veya kıskanç tepkileri olan kişileri görmezden gelmeniz en iyi cevap olacaktır.

Yay
Fazla bonkör veya iyi tavırlarınızı karşınızdaki kişi suistimal etmek isteyebilir. İşlerinize konsantre olmalı, biraz da kendinizi düşünmelisiniz. Bazı değişiklikler yapmanız gerekiyorsa, bunların sadece kendinizi ilgilendiren değişiklikler olmasına özen gösterin.

Oğlak
Maddi anlamda olumlu olarak adlandırılabilecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Ani kararlar almamalı ya da diğerlerini takip edebilmek adına ilerlememelisiniz. Mantıklı ve detaycı ilerlemeniz durumunda ise, ödüller gelecektir. Aşk hayatınız ön planda.

Kova
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kişisel gelişim projelerine ağırlık vermeli, size keyif veren işlerle uğraşmalısınız. Eleştiri ve şikayetlerde bulunmak için doğru günlerde değilsiniz.

Balık
Beklenmedik kaynaklardan maddi gelir elde edebilir ya da teklifler alabilirsiniz. Belli konularda uzlaşmaya varmak, anlaşmalar imzalamak için uygun koşullar var. Yapılan anlaşmaların olumlu sonuçları olabilir. Kendinizi düşünmeli ve fazla detaycı olmaktan kaçınmalısınız.

X