"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Alıngan ve hassas kişiler

Herkesin fazlasıyla alıngan veya hassas olabileceği, herhangi bir tavsiye ya da öneriye ise açık olmayacağı bir gün.

Eğer birkaç gündür eskiye dayalı olayları onarmaya veya bazı konuları aydınlatmaya ya da düzeltmeye çalışıyorsanız, bugün karşınızdaki kişilerle ilişkilerinizde çok dikkatli ilerlemeli, kullandığınız kelimelere, ses tonunuza dahi dikkat etmelisiniz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Partnerinizin de zaman zaman problemleri olması normal değil mi? Neden karşınızda insanüstü bir varlık bekliyorsunuz? Alternatif tekniklerle alakalı bir yazı kendinizi iyi hissettirebilir.

Boğa
Evinizde yapmak istediğiniz değişimleri planlamak için son derece uygun bir gündesiniz. Bunlarla ilgili olarak yeni alternatifleri inceleyebilir, bütçe çalışmaları yapabilirsiniz.

İkizler
İşinizde riskleri olan alternatifler arasında kalabilirsiniz. Sezgileriniz ve çok boyutlu düşünme yeteneğiniz doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yengeç
Bu aralarda romantizme duyduğunuz ihtiyaç her zamankinden daha fazla. Neden bu ihtiyacı gidermeyi sevdiğiniz insanla denemiyorsunuz? Lezzetli yiyeceklere olan tutkunuz da giderek artıyor.

Aslan
Kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir tarz belirlemeye çalışmalısınız. Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişimleri gözden geçirmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.

Başak
Sabahtan itibaren çok programlı olmanız önemli. Yoksa, öğleden sonra ortaya çıkan, beklenmedik gereksinimler, günlük işlerin zamanında yetişmesini engelleyebilir.

Terazi
Oldukça yoğun tempolu bir gün sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle görüşmek üzere program yapıp kendinizi hazırlamamalısınız. Yoksa hayal kırıklığına uğrar ve çok üzülebilirsiniz.

Akrep
İşbirliği içinde yürüteceğiniz projelerin sonucunu görmek için artık çok kısa bir süreniz kaldı. Gerekli son rötuşları da bugün tamamlamalısınız. Koşarak yürümek eğiliminizden vazgeçmelisiniz.

Yay
Birlikte olduğunuz insanın her söylediğinin bugün özel bir anlam ifade ettiğine emin olabilirsiniz. Onu dikkatle ve gönülden inanarak dinlemesini bilmelisiniz.

Oğlak
Duyduklarınıza hiç şaşırmayacaksınız. Hiçbir zaman nezaket kurallarını aşmadığınız için ortaya çıkan şartlara da rahatlıkla uyum sağlayacaksınız. Yine de kontrollü olmayı ihmal etmeyin.

Kova
İş yaşamında doğabilecek maddi sıkıntılar, bireysel seviyede de yansımalarını gösterebilir. Dolayısıyla biraz daha dikkatli harcama yaparak tedarikli olmaya çalışmalısınız.

Balık
Birlikte olduğunuz insan maddi sorunları olduğunu sizden saklıyor. Onunla konuşmayı denemelisiniz. Bugün size anlatılanları sorgulamanız gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI