"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Akrep burcunda yenileyici Ay!

Gökyüzündeki bu kadar olumlu etkinin altında oluşuyor olması bugün meydana gelen Yeni Ay’ı daha özel kılıyor. Akrep burcundaki yeni ay, her zamankinden daha faydalı, daha kalıcı, daha derin veya daha etkili yenilikler yapmamızı sağlayabilir.

Bu hafta hepimizin kendi burcuna göre farklı alanlarda atacağımız yeni adımlar, ilerleyen zamanlarda hayatlarımızda derin etkiler yapabilir. Hangi burcu hangi alanda etkilediğini burç yorumlarınızda tek tek bulabilirsiniz.

Koç
Hayatınızda dengeyi yakalamak istiyorsanız, duygusal ihtiyaçlarınızı görmezden gelmemeniz gerektiğinin farkına varabileceğiniz günlerdesiniz. Bunu yapabilmek için diğerleriyle birlikte hareket edebilirsiniz, ama kendi çıkarlarınızı ön plana almalısınız.

Boğa
Artık sizin için fayda sağlamayan, verimliliğini ya da karlılığını yitirmiş veya sizi mutlu etmeyen ilişki veya işbirliklerini sonlandırma ve yenilerine yer açma zamanı. Yeni ilişki, işbirliği ve ortaklıklara açık günler.

İkizler
Ruhsal, fiziksel veya duygusal anlamda yenilenme ihtiyacı duyabileceğiniz, bu amaçlı başlangıçlara açık günlerdesiniz. İşinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir. Başkalarına yapacağınız yardımların olumlu sonuçları olabilir.

Yengeç
Bugünlerde yaşananlar ve yaşanacak olanlar, yeteneklerinizi ve belli özelliklerinizi ispat etmeniz için size olanak sağlayabilir. Her şey olumlu gideceğe benziyor derim Niobe’ce.

Aslan
Yapacak bunca iş varken, diğerlerini mutlu etmekle uğraşmanız sizi engelliyor veya zor durumda bırakıyor olabilir. Özellikle işinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda bu söylediğimin önemini fark edebileceğiniz günlerdesiniz.

Başak
Yaşam tarzınızda sağlıklı değişiklikler yapabileceğiniz, yaşam standardınızı yükseltebileceğiniz veya yaşam kalitenizi artırabileceğiniz, değişikliklere açık günlerdesiniz. Günlük akışınızda da sağlıklı değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi
İşiniz veya sağlığınızla bağlantılı bazı işleriniz veya ilişkileriniz aniden rayına oturmaya başlayabilir. Olayların nasıl bu şekle dönüştüğünü veya nasıl ön plana çıktığınızı düşünmeyi bırakıp, yaşananların keyfini çıkarmanızda fayda var.

Akrep
Burcunuzda meydana gelen yeni ay, elinizdeki bütün işleri gözden geçirmenizi sağlayabilir. Size artık hizmet etmeyen rutin iş, ilişki veya planları da rafa kaldırma olanağı bulabilirsiniz.

Yay
Yaptığınız seçimleri, gittiğiniz yolu veya koyduğunuz hedefleri sorgulayabileceğiniz ve bulgularınıza göre hayatınızın belli kısımlarında yenilikler yapabileceğiniz günlerdesiniz.

Oğlak
Yeni ilişkiler, işbirlikleri veya yaratıcılık gerektiren yepyeni işler gündeme gelebilir bugünlerde. Aralarından bazıları gerçekten oldukça cazip olabilir veya bu sayede kar elde edebilirsiniz.

Kova
Toplum içerisindeki imajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda yeniliklere açık günlerdesiniz. Bu gelişmelerden bazıları gerçekten önemli şeyler vaat ediyor olabilir. Çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Balık
Farklı alanlarda ilerlemek, farklı çevrelere girmek veya farklı konularda etkinizi artırmak isteyebilirsiniz. Bazı şeyleri farklı şekilde yapmak istiyorsanız rüzgar sizden yana esiyor. Sizi engelleyen kişilere aldırmayın.

 

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI