"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Agresif tavırlar ve diyaloglar

Dün Balık burcundaki Mars’la Yay burcundaki Satürn arasında oluşan ve etkisi 10 gün sürecek olan kötücül açı, otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde zorlanmalara, gergin ortamlara veya saldırgan tavırlara yol açabilir.

Fikir çatışmalarından kaçınmak için birbirimizin düşüncelerine saygılı olmamızda, riskli hareketlerden kaçınmamızda, riskli kişilerden ve yerlerden uzak durmamızda fayda var.
Özellikle Balık, Yay, İkizler ve Başak burçlarının ya da yükseleni bu burçlarda olan kişilerin ilk derecelerinde doğanlar bir halsizlik veya gerginlik hissedebilirler.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ: Bazı kişilerin kafasından geçenleri öğrenmek için net sorular sormanız gerekebilir. Gizli ajandası olan kişilere dikkat etmenizde fayda var. İçsel huzursuzluklarınızın arttığı bir gündesiniz. Olayları büyütmeyin.

BOĞA: Bugün için hissedilen stresi azaltmaya çalışmanızda fayda var. Büyük resme odaklanmalısınız. Zira yakında olaylar istediğiniz şekli almaya başlayabilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

İKİZLER: Her gün aynı şeyi tekrar edip farklı şeyler beklemek sizin gibi akıllı insanlara hiç yakışmıyor. İstediğiniz performansı alamadığınız konulara kafa yormayı bırakıp üretkenliğinizi gösterebileceğiniz başlıklara yoğunlaşın.

YENGEÇ: Başka kişilerin isteklerine odaklanmaktan kendi ihtiyaçlarınızı, hatta görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmeniz sorun yaratabilir. Planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

ASLAN: Endişelendiğiniz veya kafanızda soru işareti yaratan konularda abartmamaya özen göstermelisiniz. Bazı planlara veya düzenlemelere istediğiniz şekli verebileceksiniz. Ancak biraz beklemek lazım.

BAŞAK: Bulunduğunuz sektöre bağlı bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu gelişmelerin sonuçları sizi de etkilerse, enerjinizi bir süre için evinizi ilgilendiren konulara yönlendirmenizde fayda var.

TERAZİ: Üzerinizde baskı oluşturan ya da kısıtlanmış hissi veren konular olabilir. Gerekli adımları atarak, ilk hamleyi yaparak veya yoğun gayretleriniz sonucu istediğiniz neticeyi elde etme şansı bulabilirsiniz.

AKREP: Her ne kadar iyi niyetli olsanız da istediğiniz gibi davranmayan kişiler nedeniyle bazı aksilikler oluşabilir. Kaçınılmaz şeyler için üzülmemeli, ne yapılabileceğine odaklanmalısınız.

YAY: Günün stresli atmosferine rağmen, arka planda devam eden gelişmeler yakında size türlü fırsatlar sunabilir. Şu an için elinizdekilere göre seçim yapmamalı, diğer seçeneklerinizin oluşmasını beklemelisiniz.

OĞLAK:Bazı konularda aksilikler oluşması, motivasyonunuzu kaybetmenize yol açabilir. Ancak ufak bir aksilikte demoralize olmak, sizin gibi inatçı bir burca hiç yakışmıyor. Ayrıca sonunda olaylar lehinize gelişiyor.

KOVA: Bazı olayların nasıl gelişmesini istediğiniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Doğrulara bağlı kalmalı ya da gerçekleri öğrenmelisiniz. Kendi isteklerinizi ön plana alarak hareket etmeniz gerekiyor.

BALIK: Stres ya da endişe yaratan durumlarla ilgili herkesin farklı fikirleri olabilir. Fikir çatışmalarını engelleyebilmek için anlayışlı olmalı ve kelimelerinizi seçerek kullanmalısınız. Ani hareketlerden kaçının.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI