"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Abartılı davranışlar olabilir

Öğlene doğru Venüs’ün Ay’la oluşturacağı olumsuz açı, ilişkilerde anlaşmazlıkları veya belli belirsiz gerilimi körükleyebilir, aşırı ve abartılı davranışlara sebep olabilir.

Öğleden sonraki saatlere kararsızlık hakim olsa da, yine de sosyalleşebileceğiz.Özellikle akşam saatleri, duygu paylaşımları ve sevgi temalı ilişkileri beslemek için olumlu geçebilir.

KOÇ 21 Mart-19 Nisan

Ufak konuları büyütmeye meyilli kişilerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Onları çok fazla ciddiye almamanız veya mesafeli durmanız daha doğru olur.

BOĞA 20 Nisan-20 May›s

Bazı plan ya da projelerinizin gelişimi biraz da zamana bağlı. Gerektiği kadar sabırlı davranmanız durumunda ödüller büyük olacaktır.

İKİZLER 21 May›s-21 Haziran

Hiç olmayacağını düşündüğünüz şeylerin olabileceği bir zaman dilimindesiniz. Dolayısıyla ne düşündüğünüze ve ne dilediğinize daha fazla dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bazı planlar, oluşumlar ya da uygulamalar sizin istediğiniz şekilde değilse ısrarcı davranmanın bir anlamı olmayabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmaktan vazgeçmeyin.

ASLAN 23 Temmuz-22 Ağustos

İşitilmek veya anlaşılmak istiyorsanız çaba göstermekten vazgeçmemeli, olaya odaklanmalı ve işitilene kadar devam etmelisiniz.

BAŞAK 23 Ağustos-22 Eylül

Olan biteni uzaktan takip etmeniz durumunda, önünüzde duran işleri, planları veya problem teşkil eden kişileri nasıl idare edebileceğinizi daha iyi görebilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül-22 Ekim

Beklenmedik gelişmelere karşı yeni uyarlamalar yapmanız gerekebilir. Alışılmadık yollardan gitmeyi denemeli ve esnek düşünmelisiniz.

AKREP 23 Ekim-21 Kasım

Ortaya çıkan bilgiler veya elinize geçen haberler, sizi harekete geçirebilecek bilgileri içeriyor olabilir. Kısa ve uzun vadeli planlarınızı bu temelde yapabilirsiniz.

YAY 22 Kasım-21 Aralık

Önemli planlarınızı uygulamaya koymak için uygun zamanlardasınız. Zira pek çok kişi, istediğiniz doğrultuda harekete geçmek konusuna istekli görünüyor.

OĞLAK 22 Aral›k-19 Ocak

Çok fazla iniş çıkış veya gelişme olması kafanızı karıştırabilir. Neler olup bittiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Biraz mesafeli durup, olayları anlamaya çalışmak daha doğru olacaktır.

KOVA 20 Ocak-18 Şubat

Size cazip davetlerle gelebilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Konunun detaylarını öğrenirseniz başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak detayları incelemeniz durumunda problemler yaşanabilir.

BALIK 19 Şubat- 20 Mart

Belli olayların, durumların ya da gelişmelerin faydaları ortadayken gerçekleri süsleme veya çarpıtma eğiliminde olmamaya çalışmanızda fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI