"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Venüs, Boğa burcuna geçiyor

Çok keyifli hissetmesek de ya da bazı endişelerimiz olsa dahi, manevi anlamda kendimizi güçlendirebileceğimiz, empati yapabileceğimiz ve yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımcı olabileceğimiz bir gündeyiz.

Boğa burcuna geçecek olan Venüs, önümüzdeki haftalarda, ayağı yere basan ilişkiler kurma, ilişkilerde ya da maddi konularda güvence arama ihtiyacımızı artırıyor. Toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. Doğaya merakımız artabilir.

BURÇ YORUMLARI

KOÇ
Arka planda devam eden işler, ilişki veya işbirliklerinin tazelenmesi gereğine işaret ediyor olabilir. Renginizi belli etmeden önce olayları detaylı görmeye çalışmalı ya da incelemelisiniz.

BOĞA
Kişisel gelişiminize ve fiziksel görünümünüze önem vermeniz gerekiyor. Duygusal konuları ihmal etmemek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bu sayede, diğerleriyle daha iyi ilişkiler kurabilir ve bol bol sosyalleşebilirsiniz.

İKİZLER
Yapmak istediklerinizi kendinize saklamalısınız. İşlerin ilerlemesi, sizi engelleyebilecek kişileri bertaraf etmenize bağlı. Diğerlerinin neler yaptığına dikkat ederseniz, daha rahat ilerlersiniz.

YENGEÇ
Yenilikçi veya keşif niteliğindeki fikirleriniz imajınızı güçlendirebilir. Çözüm önerilerinizi veya fikirlerinizi paylaşarak olumlu bir etki bırakabilirsiniz. İşbirlikleri olumlu sonuçlar doğurabilir.

ASLAN
Evde olumlu değişiklikler yapmak, maddi güvenliğinizi arttırmak istiyorsanız maddi anlamda daha dikkatli olmalısınız. Gereksiz riskler alarak sevdiğiniz kişilerin güvencelerini de tehlikeye atabilirsiniz.

BAŞAK
Diğerleriyle ilişkilerinizi farklı bir açıdan değerlendirmenizde fayda var. Özgün sunumlar yapmanız durumunda, işbirlikleriniz farklı bir yöne evrilebilir. Alışılmadık şeyler denemenin olumlu sonuçları olacaktır.

TERAZİ
Size verilen görev ve sorumlulukları özgün yöntemlerle ele almalı, yeteneklerinizi göstermelisiniz. Bu sayede dikkatleri üzerinize çekerek farklı alanlarda da kendinizi kanıtlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

AKREP
Yaratıcılık isteyen işlerde, sosyal anlamda veya çocuklarla ilişkilerde özgün fikirleriniz veya kullandığınız alışılmadık taktiklerle göz doldurabilirsiniz. Önemli bir ilişki ilerleme gösterebilir.

YAY
Yapmak istediklerinizi açıkça beyan etmeniz durumunda karşıt görüşler, olumsuz yorumlar ve işinize karışanların ardı arkası kesilmeyebilir. Önce sağlam bir hazırlık yapmalı ve sonra açıklama kısmına geçmelisiniz.

OĞLAK
Kafanızı karıştıran veya size karışık bilgiler aktaran kişiler olabilir. Gerçeği anlamaya çalışmalı, çözüm üretmelisiniz. Evinizde size iyi gelecek değişiklikler yapabilirsiniz.

KOVA
Zamanınızı doğru kullanmalı, araştırmacı olmalı ama diğerlerinin hareketlerine göre tavır belirlememelisiniz. Rekabet gerektiren durumlar söz konusu ise, öngörülü ve planlı olmak işe yarayacaktır.

BALIK
Maddi anlamda olumlu birkaç gün. Ekstra kazançlar veya kârlı alışverişler söz konusu olabilir. Ya da bütçe yaparak geçmişten gelen harcamalardan kurtulabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI