"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Takıntılı kişilere dikkat

Takıntılı, saldırgan veya kıskanç tavırlar ya da kişiler birkaç gün için devrede. Neyse ki, Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları enerjik ve motive olmamızı sağlayıp, kalıcı işler ve adımlar için de olanak tanıyacak.

Aşkın ve sevginin gücünü gördüğümüz günlerdeyiz, ama sevginin gücünü doğru kullanmak zor olabilir. İşbirlikleri veya ekip çalışmaları esnasında her ihtimale karşı tedbirli olmakta fayda var.

KOÇ
Yapmak istediklerinize ve amaçlarınıza odaklanmalısınız. İleri bakış açısı ve yöntemsel yaklaşımlar ilerlemeye yönelik hızınızı artırabilir. Size faydası olacak bilgileri edinmek veya araç gereçleri kullanmak için daha fazla düşünmelisiniz.

BOĞA
Yaptığınız her şeyi içtenlikle uygulamaya özen göstermelisiniz. İmajınızı güçlendirmek ya da çocuklarla ilgili konular için daha fazla uğraşmalısınız. İşle eğlenceyi birleştirmeniz durumunda daha fazla şey başarabilirsiniz. Yaptığınız işlerde kaliteyi ön planda tutmalısınız.

İKİZLER
Ani romantik planlar ya da yeni aşklar söz konusu olabilir. Konuşmalarınızı eylemlerinizle bütünleştirebileceğiniz aktivitelere ağırlık vermelisiniz. Gayretlerinizin karşılığını görebilir, imajınızı düzeltebilir ve gelecek vaat eden planlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ
Etrafınızda neler olup bittiğine daha fazla odaklanmalısınız. Diğerlerine ve yaptıklarına ilgi göstermeniz huzurun sağlanmasını sağlayabilir ve siz ihtiyaç duyduğunuzda karşılığını almanıza yardım edebilir. Ancak, şimdilik şikayet etmeniz durumunda ilişkilerde gerilim yaşanabilir.

ASLAN
Size bilgi taşıyacak, ilerlemenize veya imajınızı parlatmanıza faydası olacak kişilerle birlikte olmalısınız. Arkadaşlarınız veya sevdiğiniz kişilerle gireceğiniz mücadele ortamları ya da rekabet içeren durumlar enerjinizi yükseltebilir. Romantizm ön planda bugünlerde.

BAŞAK
Fikirlerinizi paylaşmanız durumunda işbirliği içerisinde olduğunuz kişilerden olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Uzun vadeli planlar söz konusuysa kendi oyununuzu kendiniz ortaya koymalısınız. Eviniz veya ailenizle ilgili konularda mantıksız taleplerle karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ
Son dakika değişiklikleri veya sizi kontrol altına almaya çalışan kişiler nedeniyle duygusal anlamda stres hissedebilirsiniz. Sakinliğinizi korumalı ve size en fazla uyan planları yapmalısınız. Üzülmek ve sinirlenmek olayların daha da kötüye gitmesine neden olabilir.

AKREP
Planlarınızı size katkısı olabilecek kişilerle paylaşarak olasılıklarınızı artırabilirsiniz. Güçlerinizi birleştirmeniz plan, proje veya aktivitelerin daha eğlenceli hal almasını sağlayabilir. Özgün şeyler düşünmeli ve farklı şeyler denemelisiniz.

YAY
Yeni hobiler edinmeye çalışmalı, ancak yeni ilgi alanlarınız konusunda istikrarlı bir takip söz konusu olmayacaksa gereken alışverişlerde aşırıya kaçmamalısınız. Ailenizi ilgilendiren konularda yapacağınız değişiklikler aşk hayatınızı güçlendirebilir ve istikrar getirebilir.

OĞLAK
Bazı konularda tepki vermeden önce, karşı tarafı iyi dinlemeli ve neler uygulanması gerektiğini anlamaya çalışmalısınız. İmajınızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumanız gereken günlerdesiniz. Bazı tepkiler vermeden önce bunun aklınızda bulunmasında fayda var. Akıllı davranmanın faydasını görebilirsiniz.

KOVA
Misafirperver davranarak belli konuları gerçekleştirme konusunda gerekli desteği sağlayabilirsiniz. Sizi başarıya taşıyabilecek günlük bir rutin geliştirebileceğiniz günlerdesiniz. Organize ve planlı olabilirseniz ilerlemeniz de kolay olacaktır.

BALIK
Hayata daha pratik yaklaşmalı ve sağlıklı yaşamı ön plana almalısınız. Bu sayede size karışan kimse olmayacaktır. Mantıklı olmanız ve geçmiş tecrübelerinizden ders çıkarmanız durumunda daha iyi seçimler yapabilirsiniz. İnisiyatif kullanmanız gereken konular olabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI