"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Takıntılı düşünceler, kıskançlıklar

Gün genelinde halledilmesi gereken şeyler var. Akşam saatlerinden itibaren ise, gergin etkiler söz konusu olabilir. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor.

Takıntılı veya zevke düşkün kişilerle karşılaşabileceğimiz, kıskançlık ya da gücünü kötüye kullanan kişiler nedeniyle zaman zaman stres yaşanabilecek birkaç günün içindeyiz.
Ego ve güç savaşları birkaç gün için etkili.

KOÇ
İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda gerçekçi olmalı veya netlik gerektiren yerlerde netlik aramalısınız. İşlerinizi halledebilme yeteneğiniz daha fazla kazanmanızın da yolunu açacaktır. Özel yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren anlaşmalar gelecek vaat ediyor.

BOĞA
Bazı konularda katılımcı olmanız veya ekip çalışmalarına uyumunuz, seçeneklerinizin farkına varmanızı sağlayabilir ve eğitim görevi görebilir. Bilgi toplamalı ve yöntem geliştirmelisiniz. Sevdiğiniz kişilere beğeninizi ve takdirinizi göstermelisiniz.

İKİZLER
Diğerlerine yardımcı olmaktan çekinmeyin, ama kimsenin sizden fayda sağlamasına veya sizi garantide görmesine de izin vermeyin. Beklentilerinizin herkes tarafından anlaşıldığından emin olmadan isteklerinizi gerçekleştiremezsiniz. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler belli yeteneklerinizi de daha iyi göstermenizi sağlayabilir.

YENGEÇ
Yeni ilgi alanları edinebilir, geleceğe dönük işlerle ilgili size fırsat tanıyacak aktivitelere katılabilirsiniz. Kuracağınız bağlantıların size şimdi veya ileride faydası olabilir. İşler ilerledikçe daha fazla şey öğrenme, tecrübe edinme ve gelişme şansınız olacaktır.

ASLAN
Tamamlanması gereken işleri tamamlamanız ardından size ilham veren iş, plan, proje veya kişilere zaman ayırmanızı veya yoğunlaşmanızı kolaylaştıracaktır. Ancak, öncelikle bitirilmesi gereken işler var.

BAŞAK
Bazı konularda hızla ilerleme sağlamak için gereken başlangıcı yapmanız gerekebilir. Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için göstereceğiniz gayret sizi takip edenlerin takdirini kazanmanızı sağlayabilir. İstediklerinizi almak için sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

TERAZİ
Neyle karşı karşıya olduğunuzu netleştirebilirseniz kişisel anlamda kazançlı çıkmanızı sağlayacak değişiklikleri yapabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sağlıksız durumları sonlandırmanız gerekiyor. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler, güzel değişiklikler olabilir.

AKREP
Daha fazla okumalı, araştırmalı ve ilginizi çeken şeylere zaman ayırmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak ufka sahipsiniz. Hayatınızda değişiklikler yapabilir, imajınızı güçlendirebilirsiniz.

YAY
Ailenizi ilgilendiren konularda olumlu adımlar atabilmek için neler yapmanız gerektiği üzerine daha fazla düşünebilirsiniz. Bazı konularda ısrarcı olan kişiler kafanızı karıştırabilir. Aşk hayatınız açısından ise hareketli günler.

OĞLAK
Stratejik hamleler yapma aşamasındasınız. Dolayısıyla, konuşmayı bırakıp harekete geçmeniz gerebilir. Beklenmedik durumlar sıkıntı yaratsa da sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Durum değerlendirmesi yaparak engellerin üstesinden gelmeniz kolay olacaktır.

KOVA
Kişisel istek ve ihtiyaçlarınızı daha fazla dikkate almanız durumunda hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz daha kolay olacaktır. Ne kadar kendinizi ihmal etmezseniz, o kadar daha fazla sonuç elde edebilirsiniz.

BALIK
Yatırımlarınızın büyümesini sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. Kişisel gelişiminiz, alınacak eğitimler, kullanıma sokulabilecek fikirler veya konu her neyse uygulama alanınızda bugünlerde. Kendinize ve yeteneklerinize güvenebilir ve bu şekilde yürümeye başlayabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI