"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Şanslı günlerdeyiz

Biraz huzursuz ve endişeli ruh halimiz olabilir veya bazılarımız biraz gergin veya uykusuz bir gece geçirmiş olabilirler.

Ancak kontrol dışına çıkan durumlara rağmen Merkür-Jüpiter görünümü ve yaklaşmakta olan Plüton açısı; hazırlanan dosyalar, evraklar, tamamlanan tezler, başlanılacak eğitimler, önemli sunumlar, yazışmalar, atılacak imzalar ve yapılacak anlaşmalar açısından şanslı günlerde olduğumuza işaret ediyor.
Maddi başlıklı konularda önemli kararlarımız, adımlarımız veya yatırımlar da gündeme gelebilir. Yazılı ve sözlü olarak kendimizi en iyi şekilde gösterebileceğimiz zamanlardayız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
Bugünlerde, anlaşmalar, önemli pozisyondaki kişilerle görüşmeler, müşterilerle randevular, atılacak imzalar, pazarlıklar, yatırımlar, maddi konuların yönetimi veya resmi evraklar ya da hukuki konular açısından elverişli görünüyor. Kısa seyahatler de gündemde olabilir.

BOĞA
Bugünlerde, evrak düzenlemek, dosya hazırlamak, imzalar atmak, el sıkışmak, sunum hazırlamak, önemli randevular ve maddi anlamda girişimlerde bulunmak veya maddi karşılığı olabilecek proje görüşmeleri veya planlar yapmak için uygun görünüyor. Kârlı alışverişler söz konusu olabilir.

İKİZLER
Bugünlerde, evinizi, gayrimenkullerinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere açık günlerdesiniz. Bu alanlarda imzalar atılabilir, ilanlar cevap bulabilir veya aradığınız evi veya eşyayı bulabilirsiniz. Ev arkadaşı bulmak, ev kredisi almak, kiralık ev ya da kiracı sorununu halletmek türünde konularda da olumlu olaylar yaşanabilir.

YENGEÇ
Seminerler, kurslar, işle ilgili randevular, sunumlar, tezler, rapor hazırlıkları vb. olumlu sonuçlar verebilir. Bugünlerde atılacak imzaların veya üzerinde anlaşılacak konuların maddi geri dönüşleri olabilir veya kârlı durumlar oluşabilir. İş seyahatleri, sevdiğiniz arkadaşlarınızla görüşmeler, önemli pozisyondaki kişilerin takdir ve övgüleri hoşunuza gidebilir.

ASLAN
Bugünlerde, maddi anlamda daha şanslısınız. Ek gelirler, maaş artışları, yaptığınız işlerin maddi geri dönüşleri ya da farklı maddi kârlar söz konusu olabilir. Kariyeriniz ya da iş hayatınız açısından ödüllerin aktığı bir süreçtesiniz. Önemli anlaşmalar söz konusu olabilir.

BAŞAK
Bugünlerde, yeni projeler üzerinde ilerleyebilir, kârlı anlaşmalar, planlar veya pazarlıklar yapabilirsiniz. Kariyerinizi veya işinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler, bitirilen raporlar, sunumlar, tezler, dosyalar vb. konular ön planda. İşler tam istediğiniz gibi ilerleyebilir.

TERAZİ
Bugünlerde, hukuki başlıklı konularda, arada mesafe olan yerlerle ilgili anlaşmalarda ya da pazarlıklarda şanslısınız. Bilişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, internet, satış pazarlama başlıklı konularda da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir internet projesi veya sosyal medya çalışması türünde gelişmeler yaşanabilir.

AKREP
Bugünlerde, şanslı sosyal aktiviteler veya sevdiğiniz kişilerle yapacağınız romantik ya da özel planlar ön plana çıkıyor. Yeni çevrelere girebilir, seyahatlere çıkabilir, anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Öte yandan istediğiniz şeyleri de satın alabilirsiniz.

YAY
Bugünlerde, kariyerinizi, iş hayatınızı, imajınızı veya ait olduğunuz topluluklar içerisindeki duruşunuzu ilgilendiren alanlarda oldukça şanslısınız. İnsanların takdirini kazanacağınız günlerde olacaksınız. Önemli sunumlar, randevular, pazarlıklar veya anlaşmalar için olumlu hafta. 17 Nisan öncesinde (Mars gerilemeye başlamadan!) önemli anlaşmaların ve işlerin sonuca bağlanmış olmasında fayda var.

OĞLAK
Bugünlerde, sevdiğiniz kişilerle seyahat fırsatları yakalayabilirsiniz. Farklı deneyimler yaşama fırsatı bulabilir, yeni kültürlere merak sarabilir, hukuki, eğitimle bağlantılı, bilişim, ticaret veya medya başlıklı konularda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler açısından da parlak günlerde olacaksınız. Şanslar bu başlıklardan gelecek.

KOVA
Bugünlerde, mart ayıyla bağlantılı konuların sonuca bağlanabileceği, kârlı pazarlıkların veya anlaşmaların gündeme gelebileceği günlerde olacaksınız. Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul başlıklı konuları ilgilendiren fırsatlar gündeme gelebilir. Ev kredisi bulabilir, evde tadilat, dekorasyon fırsatları yakalayabilirsiniz. Kârlı alışverişler söz konusu olabilir.

BALIK
Bugünlerde, partneriniz veya ortaklarınız evinizi, ailenizi ve gayrimenkullerinizi ilgilendiren kararlarınızda etkin rol oynayabilir. Bu sayede bu alanlarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Seyahatler, sunumlar, uzun zamanlı raporların tamamlanması, atılacak imzalar veya anlaşmalar için de şanslı günlerde olacaksınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI