"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Öğleden sonra keyifli saatler

Toplum yararına işler yapmaktan keyif alacağımız, fikir alışverişlerini, eğitim faaliyetlerini ya da öğrenilecek yeni bilgileri, tecrübeli veya yaşça büyük kişilerden alınacak desteği akla getiren bir gündeyiz. 

Öğle sonrası saatlerde, ruhen kendimizi heyecanlı ve dinamik hissedebiliriz veya ufak tefek hoşluklar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise yazılı ve sözlü iletişim açısından akıcı saatlerdeyiz.

 

Koç
Maddi başlıklı konulara ağırlık vermeniz gerekebilir. Nisan ayına çok fazla yorulmadan bazı kişilerin izinde başlamak istemenize rağmen içten içe özgün fikirlere veya farklı şeylere de ilginiz yüksek ve kendi bildiğiniz yolun en iyisi olduğundan eminsiniz.

Boğa
Bugünlerde, orijinal fikirleriniz, özgün tarzınız ve farklı denemelerinizle klasik Boğa stilinizin dışına çıkarak herkesin hayranlığını kazanabilirsiniz. Gizli ilişkiler, platonik aşklar söz konusu olabilir. Ancak, işte ya da aşkta önemli girişimler için doğru bir ayda değilsiniz.

İkizler
Sosyal yaşamınızda yenilik, özgür ilişkiler ve özgün planlar arayışında olacaksınız ve aktif bir sosyal hayat sizi bekliyor. Ayın ilk günlerinde takıntılı veya sabit fikirli taraflarınız ön plana çıkabilir. Oysa sizin kadar esnek bir burç burçlar skalasında yok gibidir! Fabrika ayarlarınıza dönüp, diğerlerinin fikir ve önerilerini de dikkate almanızda fayda vardır derim Niobe’ce.

Yengeç
Nisan ayı kariyerinizi, ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu, iş hayatınızı ve imajınızı ilgilendiren konular, yenilikler veya yenileyici enerjiler ön planda. Güvenlik ve huzur en önemli öncelikleriniz. Hiçbir konuda risk almamanızda ya da şartları zorlamamanızda fayda var. Aslen sakinliğinizi korumaya ve sabırlı olmaya çalışıyorsunuz, ama özellikle 7 Nisan civarı bazı kişiler gerek sözleriyle gerekse hareketleriyle sabrınızı taşırabilirler.

Aslan
İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren gelişmelere açık aydasınız. Biraz maymun iştahlı olmanız, ayın ilk günlerinde, ailenizin veya yakınlarınızın belli konularda göstereceğiniz heyecanı anlamamalarına veya geçici olduğunu düşünerek üzerinde durmamalarına neden olabilir.

Başak
Ortak kaynak(alacak verecek, kredi, vergi, nafaka, prim, sigorta, miras, burs, sponsorluk v.b) kullanımı gerektiren konuların ön plana çıktığı bir aydasınız. Bugünlerde, hayata olumlu bakmanızı ve hayatta her şeyin mümkün olabileceğini düşünmenizi sağlayacak kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Yapılan işlerin kalitesine önem vereceksiniz.

Terazi
Bu ay, ikili ilişkileriniz, iş birlikleriniz ve evliliğinizle ilgili başlıklar ön planda. Bu alanda yeni başlangıçlar veya tam tersi aksilikler yaşanabilir. Bugünlerde zaman zaman işlerin umduğunuz gibi gitmemesi sizi üzebilir veya hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ancak, 4 Nisan civarı karşılaşacağınız yeni kişiler romantik yaşamınıza veya iş hayatınıza renk getirerek tekrar umutlanmanızı sağlayabilirler.

Akrep
İş hayatınızı, sunduğunuz hizmetleri ve çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren başlıkların ön planda olacağı bir aya giriyorsunuz. Zaman zaman bazı rahatsız edici durumlar yaşayabilirsiniz, ama her şey geçici. Dolayısıyla, rahatsızlıklarınızı diğerleriyle paylaşmamanız daha doğru olabilir. Zira, yaşananlar geride kalacak ve kendinizi daha güçlü hissettirecektir. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgilenmeniz de gerekebilir.

Yay
Nisan ayı aşk hayatınızı, sosyal yaşamınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi ve çocuklarınızla ilgili konuları ön plana taşıyor. Bu alanda yenilikler yapılabilir, yeni ilişkilere başlanabilir. 6 Nisan civarında bazı diyaloglar sizi eskilere götürebilir. Duygusallaşabilir, eskiden neler yaptığınızı , şu an ise nelerle meşgul olduğunuzu sorgulayabilirsiniz.

Oğlak
Bugünlerde bazı iş, plan veya projelerinizin olgunlaşmaya başladığına şahit olabilirsiniz. Bundan sonrası size bağlı, liderliği ele alabilir ve yapacağınız işlerle göz doldurabilirsiniz. 6 Nisan civarında, yaratıcılığınızı göstererek yakın çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sanatsal temalar yaptığınız işlere yansıyabilir.

Kova
Bu ay iletişim, bilişim, yayıncılık, seyahatler, satış pazarlama başlıklı konularda yeni başlangıçlar ve yenileyici enerjiler devrede olabilir. Bugünlerde, sınırları ve kuralları iyi algılamanız gerekliliği ön plana çıkıyor. Sezgileriniz, neyi yapıp neyi yapmamanız gerektiğini veya nerede durup nerede durmamanız gerektiğini anlamanızı sağlayacaktır.

Balık
Nisan ayı zaman zaman zorluklar olsa da, maddi başlıklı konularda yeni başlangıçları ve yenilikleri destekliyor. Bugünlerde, artan tavsiye, fikir ve öneriler nedeniyle kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz sevgili Balıklar. Rutinin dışına çıkmanın ve orijinal fikirlere fırsat vermenin faydasını görebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI