"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Maddi konular ön planda

Genel hatlarıyla bakıldığında, beklenmedik gelişmelere açık günlerdeyiz.

Sabırsız tavırlar ya da ani tepkiler halen ön planda, ama Ay’ın olumlu açıları günü yumuşatabilir ve daha akıcı iletişim kurmamıza ya da uyumu yakalamamıza yardım edebilir.
Yaratıcılığımız yüksek. Ağırlıklı olarak ise maddi başlıklı konuların ön plana çıktığı, ödeme, alacak verecek işlerimizi halledebileceğimiz veya maddi anlamda kendimizi garantiye almamıza yardım edecek yeni girişimlere açık bir gün olabilir.

KOÇ
Doğru planlandığı takdirde kafanıza koyduğunuz planları gerçekleştirme olasılığınız yüksek. Aşk hayatınızı paylaşan veya sosyal yaşamınızdaki kişilerle eğlenceli planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kalıcı ya da geleceğe dönük sözler verilebilir. Zevk aldığınız işlerle ilgilenebilir veya iş ve eğlenceyi bir araya getirmenin yollarını arayabilirsiniz.

BOĞA
Ne istediğinizi netleştirmeli, diğerlerinin sizin neler yapabileceğinizi, neler vermeye veya servis etmeye hazır olduğunuzu ya da hangi yoldan ilerleyeceğinizi bilmelerini sağlamalısınız. Aksi takdirde, ileride hayal kırıklıkları yaşanabilir. Sevdiğiniz kişilerle eğlenceli programlar yapabilirsiniz.

İKİZLER
Sizi iyi hissettirecek işlerle ilgilenmelisiniz. Başkalarına yardım ederken veya sosyal yardım kuruluşlarıyla ilgili çalışmalar esnasında ilgi çekici kişilerle tanışabilirsiniz. İlerleme şansı olan ve size tecrübe sağlayacak iş birlikleri veya ilişkiler kurabileceğiniz günlerdesiniz.

YENGEÇ
Yakın çevreniz, aileniz ya da arkadaşlarınızla ilgili konularda veya problemlerde sezgilerinize güvenmeniz durumunda yanılmayacaksınız. İlgi alanlarınızı genişletebilir, evinizle ilgili değişiklikler ya da alışverişler yapabilirsiniz.

ASLAN
Duygularınızı kontrol altında tutmalı, ani tepkilerden kaçınmalısınız. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar sizi güçlendirebilir ve her şeyin daha iyisini yapmanızı sağlayacaktır. Sosyal aktiviteler veya kendinizde yapacağınız değişiklikler size iyi gelebilir.

BAŞAK
Özel hayatınızı veya ilişkilerinizi ilgilendiren sorunları çözmek ya da projelerinizi uygulamaya koyabilmek için, daha fazla araştırmacı olmanız, sorular sormanız ve fikir alışverişlerinde bulunmanız lazım. Sinirli veya saldırgan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Tutkulu ve hırslı yaklaşımların geri dönüşü olacaktır.

TERAZİ
Resmi kuruluşlarla ilişkiler, gayrimenkul konuları ya da yazılı anlaşmalar için uygun zaman dilimi. Sahip olduğunuz, ama artık kullanmadığınız veya size hitap etmeyen para edebilecek malları veya ürünleri ya da hizmetleri paraya çevirmeye çalışabilirsiniz. Önemli bir ilişkiniz farklı bir yöne ilerleyebilir. Bu değişiklik uzun vadede sizin için yararlı sonuçlar doğuracaktır.

AKREP
Özel ya da alışılmadık kişilerle alışılmadık ilişkiler kurmanın faydasını görebileceğiniz günler. Tecrübeniz, bilginiz veya karakteriniz iş hayatınızda veya özel yaşamınızda size olan ilgiyi arttırabilir.

YAY
Söylenen her şeye inanmamalısınız. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmenin istenmeyen sonuçları olabilir. Yanlış yapabilirsiniz. Doğru kararlar almak için soruları arttırıp doğruları öğrenmelisiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu gün.

OĞLAK
Arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle ilişkilerinizde hassas günlerdesiniz. Bu anlamda sizden fayda sağlamaya çalışan veya sabrınızı zorlayan kişiler olabilir. Kontrollü olmanız gerekiyor. Evinizde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

KOVA
Amaç ve hedeflerinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Amaçlarınıza veya hayallerinize ulaşmanızı engelleyecek veya sizi demoralize eden kişilere izin vermeyin. Kişisel gelişiminize, fiziksel görünümünüze önem vermeniz durumunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

BALIK
Bazı işleri halledebilmek için bizzat kendinizin gayret göstermesi gerekiyor. Başkalarına güvenerek hareket etmeniz durumunda zor durumda kalabilirsiniz. Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle ya da eski tanıdıklarla bağlantı kurabilir, eskileri hatırlayabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI