"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İkili ilişkilerde zorlanabiliriz

İç sıkıntısı, engellenmişlik hissi, sabır gerektiren durumlar ya da krizlere açık bir hafta.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen gün itibarıyla fikir alışverişleri, bilgi edinme, sözleşmeler, görüşmeler, kendimizi şanslı şekilde ifade edebilme olanakları anlamında fırsatlara açığız.
Öğle saatlerinde, ilişkilerde kısmen zorlanabiliriz veya estetik ya da yaratıcılık isteyen konulara bağlı zorlanmalarımız olabilir, ama akşamın ilerleyen saatlerinde ruhen rahatlıyor, manevi anlamda zenginleştiren veya mistik konulara ilgi duymaya başlıyoruz.

KOÇ
Ani veya duygusal kararlardan ya da tepkilerden kaçınmalısınız. Detaylı düşünmeniz ve plan dahilinde hareket etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, imajınıza veya kariyerinize zarar verebilirsiniz.

BOĞA
İşini ciddiye alan, hazırlık yapan ve öngörülü yapınız insanların sizi desteklemesini sağlayabilir. Bazı kişilerin katkıları ve istediğinizi yapmaları sayesinde işlerinizi pratik şekilde ele alabilir veya farklı alanlarda mutlu hissedebilirsiniz.

İkizler
Konuşma yeteneğiniz, sempatik haliniz ve iletişim becerileriniz dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Gerçeklere bağlı kalmalı, gerçeklere ulaşmalı ve iletişimi bu şekilde sürdürmelisiniz.

YENGEÇ
Üzerinizde baskı kurmaya veya sizi engellemeye çalışan kişiler olabilir. Ani veya duygusal tepkiler vermek için uygun günlerde değilsiniz. Kontrollü olmalı, maddi manevi veya fiziksel anlamda olayları sükunetle ele almalısınız.

ASLAN
Mantıkla değil duygularla hareket etmeniz durumunda istemediğiniz bir yöne ilerlemek durumunda kalabilirsiniz. Sizi sıkan veya yoran konuları fazlaca dile getirmek olumlu değil olumsuz sonuçlar doğurabilir. Değişiklik yapma arzunuz yüksek.

BAŞAK
Daha planlı programlı, gelişmeye açık ve detaycı olmanın, bilgi edinmenin ve bir çalışma takvimi çerçevesinde ilerlemenin faydasını görebileceğiniz günler. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız.

TERAZİ
Evi veya aileyi ilgilendiren problemlerle uğraşmanız gerekebilir. Duygusal değil, mantıklı tepkiler vermeniz ve uzlaşmacı olmanız durumunda zamandan kâr edebilirsiniz. Geçmiş tecrübelerinizden faydalanma zamanı.

AKREP
Seyahatler veya eğitim başlıklı konularda motivasyonunuz yüksek olabilir ve yüksek enerjinizle her yere yetişme çabanız nedeniyle zorlanabilirsiniz. Daha planlı davranmak sevdiklerinize de vakit ayırmanızı sağlayacaktır.

YAY
Birlikte iş yaptığınız kişiler veya iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar yaşanabilir. Sırlarınızı paylaşmamalı veya bu kişilere aleyhinize kullanabilecekleri bilgiler vermemelisiniz. Dedikodulara girmemek ya da başkalarının işlerine karışmamak lazım.

OĞLAK
Bir sonraki adımınızı belirlerken, başkalarının neler yaptığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Diğerlerinin bir şeyleri değiştirmesi nedeniyle, kendinizi değişiklik yapmak zorunda hissetmemelisiniz. Eleştiri ve şikayetler olayları büyütebilir, sakin olmalı.

KOVA
Duygularınıza ve sezgilerinize göre hareket edebilir, hayatınızda ufak da olsa bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda harcama yapmanıza olanak sağlayacak bazı fırsatlar yüzünü gösterebilir.

BALIK
Belli fikir ve planlarınızı güvendiğiniz kişilerle paylaşarak görüş alışverişlerinde bulunabilir, faydalı işbirlikleri içerisine girebilirsiniz. Daha zeki fikirler geliştirilmesi ve planlı olunması durumunda ortaya güzel sonuçlar çıkabilir.

 

 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI