"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Güç mücadeleleri, gergin ortamlar

Boğa burcuna geçen Merkür, bugünden itibaren maddi başlıklı konuları daha fazla düşüneceğimizi gösteriyor.

Ay’ın açıları sevgimizi çoğaltıp, paylaşmamıza olanak sağlarken, enerji gerektiren işler açısından da aktif olacağımız, yenilikçi bir güne dikkat çekiyor.
Ancak, bugünün ve önümüzdeki on günlük sürecin asıl temaları kendini iyice hissettirmeye başlıyor. Güç mücadeleleri, rekabet ortamları, ani gelişmeler, saldırgan kişiler, gruplar, bencil veya agresif konuşmalar ve pazartesi günü uzun uzun ele aldığımız başlıklar ön plana çıkıyor.
Ani tepkiler vermekten, ani kararlardan ve ani çıkışlardan sakınmalı ve risk içeren konulardan uzak durmalıyız. Önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimiz dikkat gerektiriyor.
“Sabır” anahtar kelime bugünlerde. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç 
Maddi başlıklı konularda yenilikler yapma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Bu anlamda yeni işler, yöntemler veya gelirler söz konusu olabilir. Maddi başlıklı konulardaki problemlerinizi çözebilirsiniz.

Boğa
Bugünlerde, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, hukuk, eğitim ve bilişim başlıklı konularda aksilikler yaşanabilir. İşte ya da aşkta önemli girişimler için de doğru bir ayda değilsiniz.

İkizler
Bugünlerde, rüyalarınızda artış olabilir. Rüyalarınızı analiz etmenizde ve neyin size ne anlatmak istediğini anlamaya çalışmanızda fayda var. Borç alacak meselelerinde sorunlar yaşanabileceği için mecbur olmadıkça uzak kalmakta fayda var.

Yengeç
Bugünlerde, bazı kişiler gerek sözleriyle gerekse hareketleriyle sabrınızı taşırabilirler. Ne kadar üzülseniz de, ileride pişmanlık duyacağınız şeyler söylememeye veya yapmamaya dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda mutsuz olduğunuz şeyleri değiştirmek, yeni bir yöne ilerlemek veya işinizde değişiklik yapmak türünde şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Aslan
Bugünlerde, iş hayatınızı, imajınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda işler yoğunlaşıyor. Bu alanlarda iletişim artıyor. Yazılı ve sözlü görüşmeler ön planda olabilir.

Başak
Bugünlerde, ortak kaynak kullanımı gerektiren konular ön planda. Bu alanlarda yenilikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Hayata olumlu bakmanızı ve hayatta her şeyin mümkün olabileceğini düşünmenizi sağlayacak kişilerle iletişimde olabilirsiniz.

Terazi
Karşılaşacağınız yeni kişiler romantik yaşamınıza veya iş hayatınıza renk getirerek tekrar umutlanmanızı sağlayabilirler. İlginç kişilerle tanışabilirsiniz. Bazı anlaşmalar söz konusu olabilir. Yeni işbirlikleri ve ilişkiler gündeme gelebilir.

Akrep
İş hayatınızı, sunduğunuz hizmetleri ve servisleri, çalışma arkadaşlarınızı, işle ilgili kullanılan yöntemleri ilgilendiren başlıkların ön planda olacağı bir aya giriyorsunuz. 7 Nisan civarında bu alanlarda yenilikler söz konusu olabilir. Zaman zaman bazı rahatsız edici durumlar yaşayabilirsiniz, ama her şey geçici.

Yay
Bugünlerde, nostaljik diyaloglar sizi eskilere götürebilir. Duygusallaşabilir, eskiden neler yaptığınızı, şu an ise nelerle meşgul olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. Bu durum hayatınızda sizi memnun edecek değişiklikler yapmanız için yolunuzu da açabilir.

Oğlak
Yaratıcılığınızı göstererek yakın çevrenizdeki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sanatsal temalar yaptığınız işlere yansıyabilir. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda yenilikler ya da yeni başlangıçlar gündemde.

Kova
Sınırları ve kuralları iyi algılamanız gerekliliği ön plana çıkıyor. Sezgileriniz neyi yapıp neyi yapmamanız gerektiğini veya nerede durup nerede durmamanız gerektiğini anlamanızı sağlayacaktır. İletişim başlıklı konularda ya da işlerde ise, şanslısınız.

Balık
Bugünlerde, artan tavsiye, fikir ve öneriler nedeniyle kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz sevgili Balıklar. Rutinin dışına çıkmanın ve farklı görüşlere ya da orijinal fikirlere fırsat vermenin faydasını görebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI