"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Enerjik, özgür motive gün!

Akşam saatlerinden itibaren Ay boşlukta. Dolayısıyla, önemsediğimiz işleri bu saate kadar halletmemizde fayda var.

Ardından isteksizlikler veya kararsızlıklar söz konusu olabilir. Oysa gün boyu enerjik ve motiveyiz.
Kendimizi ve yaratıcılığımızı en iyi şekilde ortaya koyabilir ve değişik şeyler deneyebiliriz.
Günlük aktiviteler ve ilişkiler açısından ivme yakalayacağımız bir gün.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
Kişisel evraklarınızda gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Bazı harcamaları azaltarak önemsediğiniz konular için birikim yapma zamanıdır. Özel hayatınızı ilgilendiren sözler verebilirsiniz.

BOĞA
Arkadaşlıklarınızı ve ilgi alanlarınızı geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalısınız. Eski plan ve projelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz.

İKİZLER
İlişkilerinize daha yakından bakmalı, iyi olanlarla kötü olanları birbirinden ayırmalısınız. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. İmajınızı, paranızı, haklarınızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız.

YENGEÇ
Ne yapmak istediğiniz konusunda kafanızı netleştirmeniz gerekiyor. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda alışılmadık değişiklikler kafanızı karıştırabilir. Başkalarının planlarınızı bozma ihtimaline karşı tedbirli olmanızda fayda var.

ASLAN
Herkesin sizi onaylamasını veya herkesi memnun etmeyi bekleyemezsiniz. Sevgi temalı ilişkileriniz veya aşk hayatınız için olumlu günler. Özel hayatınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

BAŞAK
Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde belirsizlikler oluşması veya kafanızın karışması durumunda diğerlerinin görüşlerini de almanızda fayda var. Tavsiye ve öneriler sizi şaşırtabilir ama ihtiyacınız var gibi duruyor.

TERAZİ
Özel yaşamınızı ilgilendiren maddi konular kafanızı karıştırıyor. Farklı yatırımlar veya gelir artırıcı gayretler içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişiyle yapacağınız konuşmalar doğru seçimleri yapmanıza yardım edebilir.

AKREP
Halledebileceğinizden fazlasına talip olmamalı ve asıl amaçlarınızdan uzaklaşmamalısınız. İkili ilişkilerinizde (özel veya işle ilgili) iletişim esnasında dürüst ve açık olmanız önem taşıyor.

YAY
Kendi araştırmalarınızı kendiniz yapmanız önem taşıyor. Başkalarının söylediklerine göre hareket etmemelisiniz. Eğlenceli yaklaşımlarınız diğerlerini size çekebilir ve istediğiniz bilgileri elde etmenizi kolaylaştırabilir.

OĞLAK
Aniden ortaya çıkan fırsatlar evinizde veya yaşam tarzınızda değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Aileden kişilerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz. Fırsatları görmelerini sağlayıp planlarınıza devam etmelisiniz.

KOVA
Değişimden korkmamalı ve amaçlarınıza ulaşmanın yollarını aramalısınız. Ancak, bu esnada bütçenizi aşmamaya özellikle önem vermeniz gerekiyor. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler önem verdiğiniz kişilerin beğenisini toplamanızı sağlayabilir.

BALIK
Bazı konulara, durumlara, kişilere veya planlara pratik yaklaşmamanız durumunda köşeye sıkışmış hissi hakim olabilir. Diğerlerine de kulak vermeli ve amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayabilecek değişiklikleri yapmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI