"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin

Öğle sonrası saatlere kadar sosyal ilişkilerimiz, aşk hayatımız ya da eğlence anlayışımızı besleyebilecek aktiviteler açısından olumlu saatlerdeyiz.

Bol bol sosyalleşebilir, zevklerimize hitap eden işlerle uğraşabiliriz. Akşam saatlerinde ise, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat edelim.
İstenmeyen gerilimler oluşabilir. Gece saatlerinde konusunda uzman, yaşça büyük veya tecrübeli kişilerin fikirlerini almak ya da önerilerine uymak bize iyi gelebilir. Sosyal bir gün.

KOÇ
Yapacağınız araştırmalar dış görünüşünüzde değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Yeni imajınız iş hayatınızda da sizi olumlu etkileyebilir ve özgüveninizin artmasını sağlayabilir.

BOĞA
Ailenizi ilgilendiren bazı konularda fazlaca harcama yapılması gerekebilir. Bütçe yapmalı veya pratik düşünerek maddi açıdan daha tutumlu olabilmenizi sağlayacak çözümler aramalısınız. Hayalgücünüzü kullanmanız durumunda sevdiğiniz kişileri etkilemeniz daha kolay olabilir.

İKİZLER
Bazı tutkularınızın veya isteklerinizin peşinden gidebilir, eğlence havasına girebilirsiniz. Ama öncelikle sağlığınızı ve imajınızı düşünerek hareket etmenizde fayda var. Farklı uğraşlar içerisine girebilirsiniz. Fiziksel anlamda iyileşmenizi sağlayacak konulara daha fazla zaman ayırmalısınız.

YENGEÇ
Başkalarının yaptıklarına bağlı sıkıntılar yaşanabilir, ama siz yolunuzda ayrılmamalı, her ne konuya yoğunlaştıysanız aynı yolda ilerlemelisiniz. Yaşam tarzınızda değişiklik yapmanıza yardım edecek, alışılmadık ve gelecek vaat eden fırsatlar söz konusu olabilir.

ASLAN
Masrafları kısmanın yollarını bulmak ya da kârlılığı artırmak için yaratıcı çözümler arayabilirsiniz. Planlı ve detaylı düşünmeniz ve önceliklerinizi bu doğrultuda belirlemeniz durumunda her şey mümkün olabilir. Belli ödünler verebilirseniz, bazı hayalleriniz gerçekleşebilir.

BAŞAK
Talepkar kişilerden veya size çok fazla yük yükleyenlerden uzak durmanızda fayda var. Yeni kişileri ve ilgi alanlarını keşfetmenizi sağlayacak aktivitelere daha fazla katılmalısınız. İlerlemenize faydası olacak kişilerle ilginç şekillerde bağlantılar kurabilirsiniz.

TERAZİ
Belli konularda bazı hamleler yapmayı planlıyorsanız özel ya da iş hayatınızda kazançlı çıkabilirsiniz. Seçeneklerinizi gözden geçirmeli ve size daha fazla gelir getirebilecek veya daha iyi olanaklarla karşılaşmanıza yardım edebilecek işbirliklerine ağırlık vermelisiniz. Aşk hayatınız açısından olumlu günler.

AKREP
Neyle karşı karşıya olduğunuzu ya da kimlerle uğraştığınızı daha iyi düşünmelisiniz. İşinize karışabilecek, size sıkıntı yaratabilecek olayları bertaraf etmenizi sağlayacak özgün planlar yapmalısınız. Size ilham veren kişilerin tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

YAY
Diğerlerinin neler yaptığına çok fazla takılmayın. Kendi sahip olduğunuz şeylerin büyümesine ve lüzumsuz şeylerden kurtulmaya odaklanmalısınız. Bu sayede daha güzel şeyler için yer açabilirsiniz. Evde yapacağınız olumlu değişiklikler, eğlenceli ya da romantik planlara olanak tanıyabilir.

OĞLAK
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlere dikkatle yaklaşmak lazım. Anlaşmaları dikkatle incelemeli ve pazarlık yapmalısınız. Geleceğinizi ilgilendiren konularda hiç kimseye güvenmeyin. Duygusal anlamda sizi yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir.

KOVA
Size karışık gelen veya aklınızı karıştıran durumlardan bir süreliğine uzak kalmanızda fayda var. Eski bir fikre getireceğiniz yeni yaklaşımlar aradığınız cevapları bulmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.

BALIK
Fiziksel anlamda kendinizi korumalı, sağlığınıza dikkat etmeli ve ani tepkilerden kaçınmalısınız. Biraz dinlenmeniz gerekiyorsa dinlenmelisiniz. Bazı endişeleri gidermek, ilgilendiğiniz konulara yoğunlaşmak isteseniz de, gereğinde durmayı bilmeli. Bazı şeyleri hafife almayın.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI