"Muhammet Kösle" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Muhammet Kösle" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Muhammet Kösle

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine!

Elli yıldır Hürriyet okuru Sn. Seyit Ali Öksüz, erinmemiş ve Yıldırım Belediyesi önündeki aksaklıkları 76 ayrı kare fotoğrafı ile birlikte yollamış.

Yıldırım İlçesi Şükraniye Mahallesi yerlisi olan Sn. Öksüz’e takip, değer ve sahiplenmesi için teşekkür ediyorum. Fotoğraflarından bazılarıyla birlikte üzüntüsünü de aktardığı şikayet yazısını özetimle aktarıyor; ‘Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine’ diyorum:

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

“1) İki hafta öncesine kadar devasa direğinde 7/24 dalgalanan Şanlı Bayrağımıza ne oldu?

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

2) Spor aletlerinin çoğu kırık olmakla birlikte, bir kuruma hizmet veren aktif kabloların spor aletlerinin üzerinden alçak vaziyette geçirilmesi kabul edilir bir durum değildir!

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

3) Alana hizmet veren koltukların yarısından çoğu kırıktır. Çevresi de çeşitli cam şişe kırıklarına teslim edilmiştir!

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

4) Ücretsiz Wi-Fi (Yıldırım Net) hizmetinin olduğu beyan edildiği halde bu hizmet nerelere verilmektedir?

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

5) İki yıl önceydi. Köşenizde, meydanda dikili olan kulelere hizmet veren saatlerin bozuk olduğunu yazmıştınız. Yazınızdan sonra o saatler söküldü ve söküş o söküş! Saatlerimiz yok oldu! Şayet o saatler yerine takılmayacaksa kulesine gerek var mıdır?

BİZ KURALLARA UYUYORUZ AMA...

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

İsminin açıklanmasını istemeyen bir okurumuz: “Yer, Osmangazi İlçesi Kükürtlü Mahallesi Karagöz Caddesi. İmar mevzuatını çiğneyenlere göz yumanlara isyanımız vardır. Bizler park, bahçe ve yol disiplinine uyarken bakınız. Bir apartmanın caddeye sarkan merdiveni! Burası köy oldu da bizim mi haberimiz yok acaba?” diyor.

KUTUYA KAPAK YOK MU

Yıldırım Belediyesi’nin dikkatlerine

Diyetisyen Okurumuz Sn. Ferda Güner: “Nilüfer İlçesi Konak Mahallesi Elmas Sokak ile Servet Sokak başlangıcındaki elektrik direğinde asılı olan elektrik kutusu uygun olmamakla birlikte kapağı da yoktur. Saygılarımla” diyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI